Türkçe dublajlı otomatik kasılmanın olduğu MMORPG oyunu

MucoBEY

Hectopat
Yer
Bağcılar
Daha fazla  
Arkadaşlar oyun hakkında çok şey hatırlamıyorum ama daha önce oynamış birisi eminim bilecektir.

-Oyunda Türkçe ve Türkçe dublaj (ama öyle çok aman aman bir şey değil "size nasıl yardımcı olabilirim" falan) seçeneği var. Sürekli NPC'lerin yanına gittiğinde bazen "ne oldu?" diye itici bir repliği vardı(az sinirlenmedim bu repliğe :D).

-Yanlış hatırlamıyorsam 5 karakter vardı "cüce, okçu, büyücü, mızrakçı, savaşcı"

-Otomatik kasılma var.

-Bir sürü tuş ile skill kullanabiliyorduk(1-9 tuşları ve F1- F5'e kadar olması lazım ama emin değilim).

-Oyunun grafikleri iyiydi(tabii şimdi kötü gelebilir, o zamanlar iyiydi).

-Birileri 1 günde en yüksek seviyeye çıkabiliyorsun diyordu(ben yapamadım ama).

Hatırladıklarım bunlardı. Bu oyuna tekrar başlar mıyım bilmiyorum daha iyi seçenek bulamadım, Türkçe arayüz, güzel grafikli, özellikle dövüş animasyonları çok iyi olan MMORPG bulamadım, Black Desert var o da paralı bee :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Konunun amacını ve ne denmek istendiğini sadece ben mi anlamadım?

Ama konu sahibi sizsiniz hocam. Ne yazmaya çalıştınız?

Ben derdimi anlattım başlığa "unuttuğum bir MMORPG oyunu" yapmıştım değiştirmiş kafasına göre, yapacak bir şey yok.
Moderatör abi olmadı o başlıkta ben deyim "unuttuğum MMORPG oyunu" yapın bence.

Ben derdimi anlattım başlığa "unuttuğum bir MMORPG oyunu" yapmıştım değiştirmiş kafasına göre, yapacak bir şey yok.
Moderatör abi olmadı o başlıkta ben deyim "unuttuğum MMORPG oyunu" yapın bence.
Sağlık olsun hocam. Oyunu çıkaramadım bu arada.

Arkadaşlar oyun hakkında çok şey hatırlamıyorum ama daha önce oynamış birisi eminim bilecektir.

-Oyunda Türkçe ve Türkçe dublaj (ama öyle çok aman aman bir şey değil "size nasıl yardımcı olabilirim" falan) seçeneği var. Sürekli NPC'lerin yanına gittiğinde bazen "ne oldu?" diye itici bir repliği vardı(az sinirlenmedim bu repliğe :D).

-Yanlış hatırlamıyorsam 5 karakter vardı "cüce, okçu, büyücü, mızrakçı, savaşcı"

-Otomatik kasılma var.

-Bir sürü tuş ile skill kullanabiliyorduk(1-9 tuşları ve F1- F5'e kadar olması lazım ama emin değilim).

-Oyunun grafikleri iyiydi(tabii şimdi kötü gelebilir, o zamanlar iyiydi).

-Birileri 1 günde en yüksek seviyeye çıkabiliyorsun diyordu(ben yapamadım ama).

Hatırladıklarım bunlardı. Bu oyuna tekrar başlar mıyım bilmiyorum daha iyi seçenek bulamadım, Türkçe arayüz, güzel grafikli, özellikle dövüş animasyonları çok iyi olan MMORPG bulamadım, Black Desert var o da paralı bee :(
Allods Online olabilir.

Geri
Yukarı