Türkçe hikayeli az bilinen oyun önerisi

MertDo

Decapat
Daha fazla  
RAM
15
SSD veya HDD modeli
1 TB M2 SSD
Ekran kartı
RTX 2080
Anakart
X570-A PRO
İşlemci
Ryzen 7 3700X
Merhaba. Bilgisayarım iyi düzeyde. Ryzen 7 3700X işlemci ile RTX 2080 ekran kartına sahibim.

Türkçe oyunlar oynarken çok daha fazla keyif alıyorum. Gözden kaçırdığım, sizin bildiğiniz oyunlar var mı? Resmi Türkçe, ücretli veya ücretsiz yama şeklinde olabilir, hiç fark etmez.

Cyberpunk 2077, Death Stranding, Red Dead Redemption 2, Witcher 3, AC serisi, metro serisi gibi gibi bilinen tüm oyunları oynadım.

Oyun türü ayırt etmem. Strateji, şehir kurma, souls benzeri, aksiyon, rol yapma gibi tüm türlere açığım.

Örneğin surviving mars isimli bir oyun keşfettim, gözümden kaçmış ve Türkçe çok eğlendim. Bu tarz gözden kaçabilecek bağımsız yapım önerilerinizi de bekliyorum.

Bunun yanı sıra hollow Knight gibi İngilizce istemeyen ve diyalog çok az ancak gözden kaçan bağımsız cevherleri de önerebilirsiniz. Bu konu benim gibi Türkçe oyun arayanlara yardımcı olur, şimdiden çok teşekkür ederim. :)

Disco Elysium için yapımcı Türkçe yerelleştirmeye başlamıştı en son. İstek listene at, güncelleme gelince oynarsın. Buram buram hikaye akıyor oyundan, normalde İngilizce biliyorum diye geçinirim, sildim oyunu bekliyorum🙃

Hocam mafia 2 oynadınız mı oda gayet iyi bir oyun.

Mafia Remake ile çıkan üçlü oyun paketini aldım ve bitirdim hocam.

Doom ve Dishonored

Dishonored serisini bitirdim. Doom’u istek listesine ekledim, indirim bekleyeceğim. :)

Disco Elysium için yapımcı Türkçe yerelleştirmeye başlamıştı en son. İstek listene at, güncelleme gelince oynarsın. Buram buram hikaye akıyor oyundan, normalde İngilizce biliyorum diye geçinirim, sildim oyunu bekliyorum🙃

Efsane bir RPG oyununa benziyor, eski ve özlenen tarz bir yapım. Attım istek listesine :)

O zaten banko, ön sipariş verdim. :)

Teşekkür ederim bakacağım. İlk oyun ile bağı var mı?

Tüm seriyi bitirdim.
Yapı olarak farklı oyunlar. İlk oyunla bağlantılı sadece bir yer vardı sanırım. İlk oyunun görüntüsü pek hoşuma gitmediği için 2. oyundan başladım direkt ben.

Geri
Yukarı