Türkçe hikayeli az bilinen oyun önerisi

Bence beholder serisine beholder 1-beholder 1 DLC-beholder 2 olarak oynayın çünkü bana göre beholder 1, beholder 2'nin etkileyiciliğini arttırıyor. Aynı zamanda serinin 3. oyunu yılın ilk çeyreğinde gelecek kendinizi yeni oyuna hazırlamış olursunuz.
Onun dışında bana göre:

Dead Cells (oyunun kendisi Türkçe oynanışı çok iyidir özellikle gamepadiniz var ise)

Hades (Dead Cells'in 3 boyutlu ve çeşitliliği silahlar üzerinden değil tanrıların bize bahşettiği güçler üzerinden veren bir oyun. Hangisinin daha iyi olduğu tartışılır, çevirisi maalesef paralı.)

Shadow tactics: Blades of the shogun (commandos gibi birbirinden farklı özellikleri olan karakterleri yönettiğimiz ve bir görevi tamamlamanın bir sürü yolu olan bir oyun. Aynı yapımcıdan daha sonra benzer türde desperados 3 adlı oyun geldi ancak onu henüz oynayamadım isterseniz siz Japon temasını sevmiyorsanız ona bakabilirsiniz. Oyunun kendisi Türkçe.)

Deus Ex: Human Revolution (Türkçe yamasını internetten bulabilirsiniz. Eğer kontrollerin garipliğini atlatabilirseniz çok güzel oyun ben bu seriyi daha önce oynamamış biri olarak sevdim. Mankind divided adlı devam oyunuda var ancak oynamadığım için yorum yapmıyorum.)

Şimdilik aklıma gelen oyunlar bunlar. Çok ağır hikayeli değiller ancak benim zevkle oynadığım ve genel olarak popüler olmayan oyunlar (hades hariç).

Final fantasy 15 indirimde 80 lira oluyor.Geçenlerde de final fantasy 7 remake cıktı ama fiyatı pahalı ve yaması da 2 aya çıkıcakmış.

İstek listesine attım :)

Oynamış olman muhtemel ama yazayım belki kaçırmışsındır Quantic Dream oyunlarını.
Hellblade: Senua's Sacrifice
Styx: Master of Shadows
Styx: Shards of Darkness
Beholder1-2
Divinity: Original Sin 2
Lords Of The Fallen™
Mad Max
Shadow Warrior 2

Styx: Master of Shadows ve Styx: Shards of Darkness'i istek listesine ekledim. Diğerlerini oynamıştım teşekkür ederim :)

Punch Club.
Frostpunk.

Frostpunk'ı oynadım, Punch Club'ı satın aldım şimdi teşekkür ederim :)

Bence beholder serisine beholder 1-beholder 1 DLC-beholder 2 olarak oynayın çünkü bana göre beholder 1, beholder 2'nin etkileyiciliğini arttırıyor. Aynı zamanda serinin 3. oyunu yılın ilk çeyreğinde gelecek kendinizi yeni oyuna hazırlamış olursunuz.
Onun dışında bana göre:

Dead Cells (oyunun kendisi Türkçe oynanışı çok iyidir özellikle gamepadiniz var ise)

Hades (Dead Cells'in 3 boyutlu ve çeşitliliği silahlar üzerinden değil tanrıların bize bahşettiği güçler üzerinden veren bir oyun. Hangisinin daha iyi olduğu tartışılır, çevirisi maalesef paralı.)

Shadow tactics: Blades of the shogun (commandos gibi birbirinden farklı özellikleri olan karakterleri yönettiğimiz ve bir görevi tamamlamanın bir sürü yolu olan bir oyun. Aynı yapımcıdan daha sonra benzer türde desperados 3 adlı oyun geldi ancak onu henüz oynayamadım isterseniz siz Japon temasını sevmiyorsanız ona bakabilirsiniz. Oyunun kendisi Türkçe.)

Deus Ex: Human Revolution (Türkçe yamasını internetten bulabilirsiniz. Eğer kontrollerin garipliğini atlatabilirseniz çok güzel oyun ben bu seriyi daha önce oynamamış biri olarak sevdim. Mankind divided adlı devam oyunuda var ancak oynamadığım için yorum yapmıyorum.)

Şimdilik aklıma gelen oyunlar bunlar. Çok ağır hikayeli değiller ancak benim zevkle oynadığım ve genel olarak popüler olmayan oyunlar (hades hariç).

Beholder çok önerildi, ona bugün başlıyorum artık, oynamak şart oldu. Teşekkür ederim. Diğerlerini oynadım :)

Bilinmeyen bir oyun (hatta seri) değil ama Mafia çok zevklidir. Mafia 2'yi kendim oynadım ve hikaye olarak da bence çok güzel, 1'in de güzel olduğunu duymuştum. Tavsiye ederim.

Hepsinin türkçe yaması veya resmi dil desteği bulunuyor. Hepsi bu covid dönemi boyunca şahsen oynayıp bitirdiğim oyunlar. Aralarında oynamadıkların varsa seçip oynayabilirsin. Çoğu seni üzmez. :D

Bitirdiğim için sildiğim oyunlar.png

Bu full bitti falan nerede yazıyor ? Bilmiyorum da.
Nasıl, anlamadım? Eğer bu görseli nasıl yaptığımı soruyorsan, oyunda yapılacak ana görev ve yan görev kalmadığında oyunun logosunu internet üzerinden PNG olarak indiriyorum ve bir klasörde topluyorum. Resmin ismini ise X oyun - FULL BİTTİ olarak değiştiriyorum.​

Son düzenleme:
Hepsinin türkçe yaması veya resmi dil desteği bulunuyor. Hepsi bu covid dönemi boyunca şahsen oynayıp bitirdiğim oyunlar. Aralarında oynamadıkların varsa seçip oynayabilirsin. Çoğu seni üzmez. :D

Eki Görüntüle 1267330
Yemediniz, içmediniz, uyumadınız oyun mu oynadınız, ne yaptınız? Büyük başarı bu kadar uzun süren oyunları 1 yılda bitirmek.

Geri
Yukarı