Türkçe için Kadir Gümüş yerine Aker Kartal izlenir mi?

Furkan_D

Kilopat
Sosyal Tayfı
Arkadaşlar selam, normalde Kadir Gümüş hocadan ilerliyordum ama hoca çok fazla detay veriyor, videolar vs. çok uzun ve çok boğuluyorum artık dinlerken. Sanki ÖABT'ye hazırlanıyor gibiyim. Hocanın VDD defterini de almıştım lakin Aker Kartal hocaya geçmek istiyorum kaldığım yerden, sizce Kadir hocanın Türkçe ders notları ile Aker hocadan ilerleyebilir miyim? Daha önceden Aker hocadan ilerlemiş var mı? Konu hakkında bilgisi olanlar aydınlatabilirse sevinirim.

YKS icin istiyorsunuz degil mi hocam? Aker kartal soru cozumlerinden ilerledim, isime yaradı bayağı dil bilgisi ozelinde. Paragraf icin Rustu hoca oneririm.
Evet, hocam. Paragraf açısından şu anlık bir endişem henüz yok. Dil bilgisi açısından biraz toparlamakla uğraşıyorum, Kadir Gümüş çok tavsiye edildi diye izlemeye başlamıştım ama hiç videosuna girip birkaç videosunu izlemedim ilk başta. Aker Kartal baya bir tavsiye ediliyor ek olarak videolarda keyifli diye biliyorum, video süreleri de öyle ahım şahım değil bir şans vermek istedim ama Kadir hocanın ders notu olduğu için ben de beraber olur mu diye kafama takıldı biraz.

Oynatma listesini de şöyle eklemek isterim;

Evet, hocam. Paragraf açısından şu anlık bir endişem henüz yok. Dil bilgisi açısından biraz toparlamakla uğraşıyorum, kadir gümüş çok tavsiye edildi diye izlemeye başlamıştım ama hiç videosuna girip birkaç videosunu izlemedim. Aker kartal bayağı bir tavsiye ediliyor ek olarak videolarda keyifli diye biliyorum, video süreleri de öyle ahım şahım değil bir şans vermek istedim ama kadir hocanın ders notu olduğu için ben de beraber olur mu diye kafama takıldı biraz.

Hocam ders notu hikaye ya dil bilgisinde. Eline kalem alman lazım ogrenmek icin. Atıyorum cümlenin ogeleri konusu olsun, sen altını cizmeden yanlış yapmadan ogrenemiyorsun. Zaten TYT'de 11-12 civarı geliyor dil bilgisi, yazım-noktalama'yı ben Rustü hocadan bitirdim. MSÜ 2024'te adam o kadar fazla soru tutturdu ki artık ondan baskasını izleyesim gelmiyor :)

Sorunuza gelirsek, aker kartal hem esprili anlatıyor hem akılda kalıcı. Sıkılmazsın dersinde ki bence en onemli faktör bu bence Online derslerde. Aker kartal hocam efsanedir?

Takıldıgın dil bilgisi konularını yazarsan konu konu hoca onerebilirim :)

Hocam ders notu hikaye ya dil bilgisinde. Eline kalem alman lazım ogrenmek icin. Atıyorum cümlenin ogeleri konusu olsun, sen altını cizmeden yanlış yapmadan ogrenemiyorsun. Zaten TYT'de 11-12 civarı geliyor dil bilgisi, yazım-noktalama'yı ben Rustü hocadan bitirdim. MSÜ 2024'te adam o kadar fazla soru tutturdu ki artık ondan baskasını izleyesim gelmiyor :)

Sorunuza gelirsek, aker kartal hem esprili anlatıyor hem akılda kalıcı. Sıkılmazsın dersinde ki bence en onemli faktör bu bence Online derslerde. Aker kartal hocam efsanedir?

Takıldıgın dil bilgisi konularını yazarsan konu konu hoca onerebilirim :)
Teşekkür ederim, açıkcası şu anlık endişem konudaki bahsettiğim husustu sağ olun. Sadece şeyi fark ettim, Kadir hoca ses bilgisinden sonra direkt olarak sözcükte yapıya geçmişti lakin Aker hoca ses bilgisinden sonra yazım kuralları olarak ilerlemiş.

Teşekkür ederim, açıkçası şu anlık endişem konudaki bahsettiğim husustu sağ olun. Sadece şeyi fark ettim, kadir hoca ses bilgisinden sonra direkt olarak sözcükte yapıya geçmişti lakin aker hoca ses bilgisinden sonra yazım kuralları olarak ilerlemiş.

Ufaktan temelin varsa aker kartaldan yapıstır gec hocam.

Geri
Yukarı