Türkçe Kurallarından Verilen Uyarı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

tosbaha2k

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba,
Bir kac gundur macOS kisminda insanlara yardimci olmaya calisiyorum. Yaklasik 3 gun Acer travelmate 5740g macOS Sorunları ve diger baska kisimlarda yardimci olmaya calistim. Hic kimseden bir beklentim de yok. Sirf insanlara yardimci olmaya calisiyorum. Fakat her nedense Turkce kurallarina uymadigim icin 2 defa engellenmisim. Hatam Turkce klavyem yok ondan herhalde. Cunku okursaniz de da'lari ayrik yazdigimi nokta ve virgule dikkat ettigimi gorursunuz. Kusura bakmayin ama herkesin elinde Turkce klavye yok. Inanmiyacaginizi biliyorum. O yuzden bilgisayarin resmini de ekledim. Sonucta forum sizin ama insanlara yardim etmeye calisan birisinin neden sevkini kirarsiniz anlamadim. Neyse herhalde bundan sonra da yine engellersiniz. Keske uslup yerine icerige onem verseydiniz. Gercekten macOS konusunda yardimim dokunabilirdi. Neyse baska yazilar yazip bos yere degerli moderator arkadaslari beni surekli engellemeleri icin yormayayim. Rahatca hesabi da silebilirsiniz. Hayirli geceler.

IMG_0120.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
İsterseniz bütün karakterleri İngilizce yazın. Bu sebeple ceza almazsınız. " ' işaretini koymama, nokta ve virgülden sonra boşluk bırakmama" gibi sebeplerden dolayı ceza almışsınız.

Yeni moderatörüm bu yüzden bir bilgim yoktu hocam. Sizlerden çok özür dilerim bir daha böyle bir hata olmayacak. Mikail hocam bilgilendirdi. İyi sosyaller. :cry:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı