Türkçe öğretmeni Technopat Sosyal

Yazım yanlışı cezaları

• Oy verenlerin toplamı
    97
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bence kurallar gayet normal. Bir insan sevdiği bir şeye nasıl emek veriyorsa aynı şekilde Technopat da emek vermeli. Bu emekte yazım kurallarına uymaktır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu konuya da göz atın derim:

Öncelikle cezaya itiraz etmediğimi hatırlatmak isterim arkadaşlar, sadece gereksiz bulduğumu söyledim.
O konuda "Bu da" şeklinde yazım yanlışı yapmamın sebebi ise farklı bir konudaki arkadaşa da yardımcı olmaya çalışırken, beş dakika içinde cezayı yemiş olmamdır.
Ayrıca bana Türkçe kurallarını bilmediğimi iddia eden arkadaşların nefret edercesine eleştirmesini de anlamıyorum. Türkçe kurallarına uygun mesaj atmaya dikkat etmeseydim zaten yıllarca bu forumda olamazdım, lütfen üslubunuza dikkat edin. Türkçe kurallarına uymam gerektiğinin farkındayım ancak insan arada bir hata yapabilir. Son olarak bu konudan da bir saat ceza yemiş bulunmaktayım sebebi ise; "bugün" yerine "bu gün" yazmamdır. Tekrar teşekkürler, konu kilitlenebilir.

Son düzenleme:
Eskiden Shifdelete kullanıyordum. Türkçem bayağı kötüydü, sonra Technopat'a geçtim, çok ceza yedim. Ben de sikayet ediyordum biraz ama sonra Türkçem bayağı gelisti ve iyi ki Technopat'a geçmisim diyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı