Türkçe rap ilk 5 şarkınız nedir?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Norm Ender-Depresyon Oteli
Sagopa Kajmer-Bağdat
Yener Çevik-Donar
Cash Flow-Hayata Küstüm
Ceza-Yerli Plaka

Çağrı Sinci-Lobotimi
Ceza-Hasat Zamanı
Şehinşah-Karma
Sagopa Kajmer-Baytar
Ceza, Massaka, Dr. Fuchs-Soğuk Mevsim
JokerAllame-Tanınmayanlar
Diye gider.

1- Sansar Salvo 180 KM.
2- Sagopa Kajmer 24.
3- Sagopa Kajmer karikatür komedya.
4- Sagopa Kajmer bir pesimistin gözyaşları.
5- Ceza - Gelsin Hayat Bildiği Gibi.

Bonus: Cağrı Sinci - Lobotomi.

Sürekli dinlemiyorum bunları bazen uzun süre dinlemediğim bile oluyor ama ilk 5'im bu. Cağrı sinci Lobotomi pek bilinmez ama bayağı iyidir.

Listenin 2. 3. ve 4. şarkısının yüksek dozu risklidir. Tavsiye etmiyorum.
<iframe style="border-radius:12px" src="Bir çok Kez Öldüm" width="100%" height="352" frameBorder="0" allowfullscreen="" allow="autoplay; clipboard-write; encrypted-media; fullscreen; picture-in-picture" loading="lazy"></iframe>

<iframe style="border-radius:12px" src="Çocuk" width="100%" height="352" frameBorder="0" allowfullscreen="" allow="autoplay; clipboard-write; encrypted-media; fullscreen; picture-in-picture" loading="lazy"></iframe>

<iframe style="border-radius:12px" src="İyi Bilirim 2010" width="100%" height="352" frameBorder="0" allowfullscreen="" allow="autoplay; clipboard-write; encrypted-media; fullscreen; picture-in-picture" loading="lazy"></iframe>

<iframe style="border-radius:12px" src="Artık Kimsen Yok" width="100%" height="352" frameBorder="0" allowfullscreen="" allow="autoplay; clipboard-write; encrypted-media; fullscreen; picture-in-picture" loading="lazy"></iframe>

<iframe style="border-radius:12px" src="Beyaz Şarap" width="100%" height="352" frameBorder="0" allowfullscreen="" allow="autoplay; clipboard-write; encrypted-media; fullscreen; picture-in-picture" loading="lazy"></iframe>

<iframe style="border-radius:12px" src="Bi İnce" width="100%" height="352" frameBorder="0" allowfullscreen="" allow="autoplay; clipboard-write; encrypted-media; fullscreen; picture-in-picture" loading="lazy"></iframe>

1. Yener Çevik - Bi İnce
  2. Sagopa Kajmer & Kolera- İyi Bilirim
  3. Sagopa Kajmer - Bir Çok Kez Öldüm
  4. Hidra - Beyaz Şarap
  5. Killa Hakan - Artık Kimsen Yok

Yeni konular

Geri
Yukarı