Türkçe Rap mı daha iyi Yabancı Rap mi?

Makaleler
33
Yer
Osmaniye, Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
PC: Intel Core 12400F | ASUS Dual RX 6600 | ASUS Prime H610M-K D4 | XPG Gammix D30 2x8 RAM | WD SN570 500GB | FSP Hydro K Pro 500W 80+ | Vento VG10F

GIGABYTE G24F-2 | Logitech G213 | SteelSeries Prime | QP Honeycomb Mousepad | Windows 11 23H2.
Meslek
Öğrenci
Türkçe Rap mı daha iyi Yabancı Rap mi? Türkçe olduğunda en azından anlıyoruz bu gayet iyi bir şey fakat ne kadar dinlesem de Yabancı rap sürekli sarıyor. Size göre hangisi daha iyi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

İnsanlar'ın anlamadığını dinleyerek kendinizi onlardan ayrı ve üstün görmek gibi birşey bu ben size kibirlisiniz demiyorum ffakat.

Bence yabancı rap daha iyi çünki Gangsta ve ara sokaklar yaşam taarzı vs olan bir ülkede bunları yaşayarak rap yapan insanların rap'i daaha ssert hard olur ama TÜRKİYE'de yapılan raplerde fena deeğeil.

NOT: Klavye bozuzk böyle yazıyoruz üzgünüm.

İnsanlar'ın anlamadığını dinleyerek kendinizi onlardan ayrı ve üstün görmek gibi birşey bu ben size kibirlisiniz demiyorum ffakat.

Bence yabancı rap daha iyi çünki Gangsta ve ara sokaklar yaşam taarzı vs olan bir ülkede bunları yaşayarak rap yapan insanların rap'i daaha ssert hard olur ama TÜRKİYE'de yapılan raplerde fena deeğeil.

NOT: Klavye bozuzk böyle yazıyoruz üzgünüm.
Bilmiyorum hocam ya karışık seviyom ben ikisini de dinlerim, Ama anlamını bilmediğim kelime ile de eğlenemiyorum fazla sadece kulağıma güzel geliyor o kadar.

Yabancı rap fakat attıklarınız değil. Attıklarınızın çoğu trap kategorisinde.

Big, Snoop Dogg, Tupac, Jay Z, Dr. Dre, Eminem bizim hip hop kültürümüzün oluşmasına yön vermiş kişiler.
Aynen, o yüzden sevdiğim rap şarkıları koymadım, ismini sevdiğim şarkılar koydum. Biliyorum yani.

Geri
Yukarı