Türkçe Rap'te ilk 3 isminiz

Çok iyi var ama bana kalırsa,
Şanışer.
Norm Ender.
Sokrat st.

Herkese dersin ama Şanışer'e de gerçekten demezsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ceza'nın karşısında hepsi hiçtir. Türkçe Rapin imparatoru Ceza'dır. Dağılın şimdi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Ceza'nın karşısında hepsi hiçtir. Türkçe rapin imparatoru Ceza'dır. Dağılın şimdi.

Ne bu agresiflik?
Cezaya laf yok estağfurallahta,

Barış Özcan gibi bir kişilik ile bile şarkı yapıp, hükümetleri eleştiriyorsa.
Kimse kusura bakmasın bu adam bir şeyi doğru yapmıştır. :)
En son attığım video yu naçizane 1.30 dakika izlersen sevinirim.

Ne bu agresiflik?
Cezaya laf yok estağfurallahta,

Barış Özcan gibi bir kişilik ile bile şarkı yapıp, hükümetleri eleştiriyorsa.
Kimse kusura bakmasın bu adam bir şeyi doğru yapmıştır. :)
En son attığım video yu naçizane 1.30 dakika izlersen sevinirim.
Ben yaptığı sanatı eleştirdim. Hükümeti istediği kadar eleştirebilir. Çok ciddi söylüyorum. Hükümet dedin aklıma geldi, geçen sene bende malum parti yüzünden tutuklandım. Fazla ayrıntıya girmek istemiyorum. Artık sosyal medya, twitter'dan eleştirmiyorum ya da politik bir eleştiri yazmıyorum bile. Sosyal medyayı bırakalı yıllar oldu. Şimdi donanımhaber, technopat geziniyorum. Sorunlarımı paylaşıyorum. Saolsun arkadaşlar da yanıt veriyor. Ayrıca agresifliğimden ötürü özür dilerim.

Ben yaptığı sanatı eleştirdim. Hükümeti istediği kadar eleştirebilir. Çok ciddi söylüyorum. Hükümet dedin aklıma geldi, geçen sene bende malum parti yüzünden tutuklandım. Fazla ayrıntıya girmek istemiyorum.

Her neyse, bana kalırsa çok ön yargılısın.
Şanışer'in Rap'i ceza kadar iyi demiyorum, ama anlamları anlatmak istedikleri en az onun kadar iyi.
Sende ceza gibi aklı başında adamlar dinliyorsan bir bildiğin vardır, ön yargısız son albümü
Umut'u dinlemeni öneririm.

Geri
Yukarı