Türkçe Steven Universe İzlenecek Site

NFurkan

Hectopat
Makaleler
1
Yer
TARDIS Main Console Room
Daha fazla  
Merhaba, bir ara baya bir SU izliyordum, geçen birisi Discord ile bana SU'nun 6 sezon olduğunu söyledi, ben de Netflix almıştım o sıralar ve orada SU vardı. Sadece ilk sezon var ve 1 bölüm eksik, Jailbreak bölümü. Tamamını altyazılı veya Türkçe izleyebileceğim yer var mı acaba?

Bu sitede Türkçe dublaj yok (Film hariç) ama altyazı var.

Merhaba, bir ara bayağı bir su izliyordum, geçen birisi Discord ile bana Su'nun 6 sezon olduğunu söyledi, ben de Netflix almıştım o sıralar ve orada su vardı. Sadece ilk sezon var ve 1 bölüm eksik, Jailbreak bölümü. Tamamını altyazılı veya Türkçe izleyebileceğim yer var mı acaba?

Bulunca bana da söyle çoğu yerden silinmiş alternatif site gerekiyor.

Merhaba, bir ara bayağı bir su izliyordum, geçen birisi Discord ile bana Su'nun 6 sezon olduğunu söyledi, ben de Netflix almıştım o sıralar ve orada su vardı. Sadece ilk sezon var ve 1 bölüm eksik, Jailbreak bölümü. Tamamını alt yazılı veya Türkçe izleyebileceğim yer var mı acaba?

Selam www.stevenuniverse.best bu adresten steven universe ile alakalı olan her şeyi izleyebilirsin tamamen bedava sadece filmi yok ama filmini internetten kolayca bulabilirsin umarım yardımcı olmuştur.

Merhaba, bir ara bayağı bir SU izliyordum, geçen birisi Discord ile bana SU'nun 6 sezon olduğunu söyledi, ben de Netflix almıştım o sıralar ve orada SU vardı. Sadece ilk sezon var ve 1 bölüm eksik, Jailbreak bölümü. Tamamını alt yazılı veya Türkçe izleyebileceğim yer var mı? Acaba?

Bende SU izliyorum fakat neden bu sitelerde bilgisayar hata veriyor

Dostum sağ ol da bunu Türkçe alt yazılı olarak izleyemez miyiz?

Selam www.stevenuniverse.best bu adresten steven universe ile alakalı olan her şeyi izleyebilirsin tamamen bedava sadece filmi yok ama filmini internetten kolayca bulabilirsin umarım yardımcı olmuştur.
Dostum peki türkçe altyazılı izleyebiliceğim bir yer varmı

Bu siteden izleyecekler için bir uyarım olucak seasons kısmına girdiğinizde açılan sitedeki dosyayı indirmeyin o pislik şeyde virüs var bende aptal gibi araştırmadan indirdim ve bilgisayara virüs bulaştı seasons kısmına 1 2 kez daha tıkladıktan sonra bölümleri izleyebilirsiniz iyi seyirler

Merhaba, bir ara bayağı bir su izliyordum, geçen birisi Discord ile bana Su'nun 6 sezon olduğunu söyledi, ben de Netflix almıştım o sıralar ve orada su vardı. Sadece ilk sezon var ve 1 bölüm eksik, Jailbreak bölümü. Tamamını alt yazılı veya Türkçe izleyebileceğim yer var mı acaba?

Steven Universe 3.Sezon 1.Bölüm türkçe izle - ÇizgiMax bu sitede Türkçe versiyon olarak var ilk 3 sezonun. Ama 3.sezon sonrası var mı bilmiyorum, sonuçta tekrar bitirmedim daha ;)

Geri
Yukarı