Türkçe, TKL, Gateron Switchli klavye önerisi

394919

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar iyi günler, acaba aradığım klavye özelliklerine sahip klavye var mıdır? Varsa link atar mısınız? İngilizce klavyenin yazış düzenine alıştım fakat bir de %60 klavyem olduğu için noktalama işaretlerine vs alışamadım.

Arkadaşlar iyi günler, acaba aradığım klavye özelliklerine sahip klavye var mıdır? Varsa link atar mısınız? İngilizce klavyenin yazış düzenine alıştım fakat bir de %60 klavyem olduğu için noktalama işaretlerine vs alışamadım.
Hocam Türkçe ve gateron bir tık zor genelde gateron switch klavyeler ingilizce oluyor.

Hocam Türkçe ve gateron bir tık zor genelde gateron switch klavyeler ingilizce oluyor.
Cherry MX isterseniz bulunur fakat öbür türlü yok diye biliyorum.

Hocam Türkçe ve Gateron bir tık zor genelde Gateron Switch klavyeler İngilizce oluyor.

Cherry MX isterseniz bulunur fakat öbür türlü yok diye biliyorum.

Olur hocam ama onların fiyat çok uçuk oluyor. Ya da şu anki klavyeme Türkçe keycap alacağım son çare. Şu an ki klavyem Huano Switch. Veya bunu satıp üzerine ekleyip Cherry MX bir klavye alacağım. Yazılım için TKL öneriyorlar en çok.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2023-05-29 at 23.40.46 (1).jpeg
    WhatsApp Image 2023-05-29 at 23.40.46 (1).jpeg
    167,8 KB · Görüntüleme: 54
Hocam aklıma gelmiyor hem TKL hem dediğiniz özellikte bir klavye. Anca numpadli olanlar var onun dışında önerebileceğim bir klavye yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı