Türkçe, TKL, Gateron Switchli klavye önerisi

Hocam dediğim gibi istediğiniz özelliklerde bir klavye yok sanırım varsa da ben bilmiyorum çünkü gateron switch klavyeler ingilizce oluyor genelde.

Hocam bende de Cherry MX Silver var, Gateron sarı denedim ve sıfır yay sesi sıfır yay hissiyatı var. O tarz bir yay sesi olmayan Gateron tarzı güzel hissiyatlı bir klavye arıyorum, bana ne gider Switch marka renk olarak.

Hocam bende de Cherry MX Silver var, Gateron sarı denedim ve sıfır yay sesi sıfır yay hissiyatı var. O tarz bir yay sesi olmayan Gateron tarzı güzel hissiyatlı bir klavye arıyorum, bana ne gider Switch marka renk olarak.

Gateron milky yellow, Akko Crystal, Akko creamy V3 gibi bir Switch vardı bir de. Bu Switch'ler hoşuna gider.

Gateron milky yellow, Akko Crystal, Akko creamy V3 gibi bir Switch vardı bir de. Bu Switch'ler hoşuna gid
Hocam aliexpress de gateron g pro 2.0 110 tanesi 500 şuan, milky sarı ve g pro 3.0 sarı 600. İnce ayrıntı bakmadım amabunlardan birini alıp random switch hot swap bir klavye alıp onun switchleriyle değiştirmeyi umuyorum oluyorsa. Harıcı olarak şu klavye güzel sana uyar diyebileceğiniz yazdığınız switchlerden veya muadil switchlerden bir klavye varsa bilmek isterim, switch piyasasına hakim değilim birisi cherry MX diyor birisi gatreon daha iyidir diyor bende sonunda cherry aldım zaten uygun diyerek o da silver olmasına rağmen yay sesli bir switch çıkdı.

Hocam AliExpress de Gateron G PRO 2.0 110 tanesi 500 şu an, milky sarı ve G PRO 3.0 sarı 600. ince ayrıntı bakmadım amabunlardan birini alıp random Switch hot swap bir klavye alıp onun switchleriyle değiştirmeyi umuyorum oluyorsa. Harıcı olarak şu klavye güzel sana uyar diyebileceğiniz yazdığınız Switch'lerden veya muadil Switch'lerden bir klavye varsa bilmek isterim, Switch piyasasına hakim değilim birisi Cherry MX diyor birisi gatreon daha iyidir diyor bende sonunda Cherry aldım zaten uygun diyerek o da Silver olmasına rağmen yay sesli bir Switch çıkdı.

Milky yellow fabrika çıkışı lube yapılarak gönderiliyor. Yani sesi daha tok ve basış hissi daha soft. Benim en hoşuma giden bu Switch zaten. Ama klavyen 5 pin uyumlu olmalı. Yine de 2 pinini keserek 3 pine indirme şansın var ama.

Yeni konular

Geri
Yukarı