Türkçe yama kurduktan sonra PC'ye virüs bulaşmış olabilir mi?

Portable versiyonu sisteme tam olarak müdahale edemiyor. Ben yüklenebilen versiyonu kullanıyorum.
tamamdır bende sizin dediğinizi kurdum program güzel ve detaylı

Portable versiyonu sisteme tam olarak müdahale edemiyor. Ben yüklenebilen versiyonu kullanıyorum.
bu kayıt defteri temizleyicisi var kullansam sorun olur mu

tamamdır bende sizin dediğinizi kurdum program güzel ve detaylı

bu kayıt defteri temizleyicisi var kullansam sorun olur mu
Evet program Türkçe olması da iyi birşey. Kayıt defteri temizliği pek tavsiye ettiğim durum değil dürüst olmak gerekirse. Ben kayıt defteri temizliğini ilk kurduğumda yaptım daha da yapmadım. Sen de bir kere yapabilirsin lakin bunu fazla tekrarlamaman iyi olur.

Evet program Türkçe olması da iyi birşey. Kayıt defteri temizliği pek tavsiye ettiğim durum değil dürüst olmak gerekirse. Ben kayıt defteri temizliğini ilk kurduğumda yaptım daha da yapmadım. Sen de bir kere yapabilirsin lakin bunu fazla tekrarlamaman iyi olur.
teşekkürler diğer şeyleri de yaptım boş klasörleri temizle vs gibi temizleme şeylerini

teşekkürler diğer şeyleri de yaptım boş klasörleri temizle vs gibi temizleme şeylerini
Onlar faydalı özellikler. Ama yukarıda dediğim üzere, programları bu program aracılığıyla kaldırman iyi olur.
Programı bununla kaldırmaya çalıştığında en altta solda gelişmiş temizlik butonuna tik koy.
Yedekleme oluştur butonundan da tiki kaldır.

Yeni konular

Geri
Yukarı