Çözüldü Türkçe yama oyunun sadece yarısını Türkçeleştiriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Hades'i hatırlamıyorum fakat GF Çeviri'nin çevirisini almıştım Resident Evil Village için.

@Ctvxn sizin bir fikriniz var mıdır acaba?
Village'da bu sorunla korsan oyun kullanıldığında karşılaşılıyor. Eğer Steam versiyonda bu sorun oluşuyorsa Discord üzerinden iletişime geçerek yardım alabilirsiniz.
Bu çevirmen ile alakalı yarısını çevirmiş olabilir. Siz hangi çeviri sitesinden aldınız.

Hades'i hatırlamıyorum fakat GF Çeviri'nin çevirisini almıştım Resident Evil Village için.

Village'da bu sorunla korsan oyun kullanıldığında karşılaşılıyor. Eğer Steam versiyonda bu sorun oluşuyorsa Discord üzerinden iletişime geçerek yardım alabilirsiniz.

Çözüm
Öncelikle dönüşünüz için teşekkürler, oyun Steam üzerinden idi fakat oyunu ingilizce bitirebildim, ağır değilmiş İngilizcesi.

Yeni konular

Geri
Yukarı