Türkçe yamada virüs olur mu?

Sen Kaspersky ilah mı sanıyorsun? Hiç hatalı sonuç verebileceği ihtimalini düşünmüyor musun? Kaynağını bilirsen Av'nin dediği önemsizdir. Her zaman doğru sonuç verecek diye bir kaide yok. Sanmamaya devam edebilirsin. Resmî siteden yamayı indirdiyse sorun yok.

Sananda yamayı beraber yaptılar sanacak.

Sen Kaspersky ilah mı sanıyorsun? Hiç hatalı sonuç verebileceği ihtimalini düşünmüyor musun? Kaynağını bilirsen Av'nin dediği önemsizdir. Her zaman doğru sonuç verecek diye bir kaide yok. Sanmamaya devam edebilirsin. Resmî siteden yamayı indirdiyse sorun yok.

Bilgisayarda ki uygulamasından indirdim evet ama tek takıldığım yer çoğu oynadığım oyunun yamalarını buradan aldım ama tek bu yamada bu sıkıntıyı veriyor?

Bilmeden konuşanlar doluşmuş yine, resmî site ise sorun yok, sözümün arkasındayım, konudan çekiliyorum. Siz size devam edin.

Bilgisayarda ki uygulamasından indirdim evet ama tek takıldığım yer çoğu oynadığım oyunun yamalarını buradan aldım ama tek bu yamada bu sıkıntıyı veriyor?
False positive.. :)

Hocam atamıyorum çünkü indirdiğim gibi uyarı veriyor ve siliyor.

Sunucularına gidip paranızı iade edin. Ücretsiz Dead Island 2 Türkçe yama mevcut.

Bilmeden konuşanlar doluşmuş yine, resmî site ise sorun yok, sözümün arkasındayım, konudan çekiliyorum. Siz size devam edin.

Nereden biliyorsun güvenilir olduğunu? Resmi site ise sorun yok deyip geçiştirme.

Anonymous adminlerine bu şikayetinizi iletin eğer ciddiye almazlarsa "False Positive'dir kanka o ya." gibi bir cevap alırsanız üyeliğinizi iptal edin.

Sunucularına gidip paranızı iade edin. Ücretsiz Dead Island 2 Türkçe yama mevcut.

Nereden biliyorsun güvenilir olduğunu? Resmi site ise sorun yok deyip geçiştirme.

Yamalarda şifre kullanıyor diye biliyorum. Ondan dolayı gayet normal virüs olarak algılaması. Kaspersky her ne kadar iyi olsa da o da yanlış bulabilir sonuçta. Ayrıca Anonymous Çeviri çok güvenilir bir site.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-04-13 210610.png
    Ekran görüntüsü 2024-04-13 210610.png
    119,3 KB · Görüntüleme: 24
  • Ekran görüntüsü 2024-04-13 210617.png
    Ekran görüntüsü 2024-04-13 210617.png
    104,4 KB · Görüntüleme: 27

Yeni konular

Geri
Yukarı