Türkiye Cumhuriyeti vatandaşına küfreden İYİ Partili Millet Vekil istifa etti

Bunun kızı emniyet şeridinden çakarlı özel araç ile arkadaşlarıyla buluşmaya gitmemiş miydi? Yanlış hatırlamıyorsam Twitter'da onun da videosu vardı, Jahrein ile aralarında bir tartışma olmuştu diye hatırlıyorum.

Ben o olayı gördükten sonra direkt istifa etmesi gerektiğini düşündüm ama daha kötü şeyler de yapabiliyormuş. Sadece istifa yeterli değil, bir cezası da olmalı.

O yüzden istifa etti galiba xd.

İyi parti gibi milliyetçi (?) tabanı olan bir partide tutulabilir miydi? İstifa kaçınılmazdı zaten burada bakmamız gereken mevzu akşener arkadaşını partide tutarak oy kaybını mı göze alacak yoksa partiden uzaklaştıracak mı?

Evet demek istediğim bu. Hala savunanlar var istifa etti diye kahraman gibi bakanlar var.

Lütfü Türkkan'ı zaten hiç sevmezdim ve muhalif bir partiye yakıştırmazdım, iyi olmuş. Ama başkaları yapınca suspus olan medya bu tarz şeyleri muhalifler yapınca 7/24 haber yapmasını da doğru bulmuyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
https://twitter.com/x/status/1457706275345559567

Böyle bir insanın millet vekilliği yapması bile büyük bir hata. Direkt millet vekilliğinden atmaları gerekirdi. Halkı temsil eden bir vekil nasıl olurda vatandaşın bacısına söver anlamıyorum.

Hani bir hikaye vardı "Meclistekilerin yarısı eşek" diye. Düşünüyorum da fazla demiş...
Eşeğe yazık.
İstifa yeter mi? Hayır! Ama kalkıp istifa etti diye aklanır şimdi. Adalet bu kadar işte burada.

sen
Malesef ülkemizde genel kalite bu.. görüş, eğitim düzeyi, köken farketmiyor tepeden tırnağa a dan z ye beş para etmez bir insan topluluğu var ülkede.

Önemli olan milletvekilliğinden istifa etmesi. Klasik taktik. Geri vites yapmak sonra unutulup gitmesini beklemek. Yoksa grup başkanvekilliğinden istifa etmeyecekti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…