Kerem Kınık istifa etti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tamam, aga değişim istiyor olabilirsin ama desteklediğin partinin yanlışını da söylemiyorsun.
@Tarik Enes

😆😆 Bana troll diyene bak ben şu partiyi destekliyorum falan demiyorum. Adam geliyor CHP sloganı atıyor burada. Ben X kişisi kazanabilir diyorum troll ben oluyorum. Yok, ya.
Bu bile büyük bir trollüktür. Hocam ben sizin istediğiniz demenize bir şey demiyorum veya size bir garezim yok. Benim yaptığım gayet düz bir şeydir. Siz bir tez koydunuz ortaya. Beiz çürüttük. Siz hala o tezi savunursanız siz troll olursunuz bitti bu kadar basit.

Tamam, aga değişim istiyor olabilirsin ama desteklediğin partinin yanlışını da söylemiyorsun.
@Tarik Enes
Ben sütten çıkmış ak kaşık demiyorum dedirtmem. Çümkü şuan biz kötülerin arasından en iyiyi seçiyoruz. Ve şu seçim referandum gibi. Ya özgür olacağız ya özgürlüğümüzden olacağız…

Artık CS bomba yiyeceğine gerçek yersin.

Suriye'den askeri çeken adama oy verilir.
Hdp bakanlık verildiğinde görürsünüz kimse kimseyi boşa desteklemez.

Hudapar dersen oy oranı kaç 2 milletvekill çıkar o kadar rte önceki senelerde yapti bir kim kaldı sadece devlet bahçeli.

Boş yani seriat filan.
14 mayıs az kaldı kavga etmeye gerek yok.

Seçim sonucunda burda buluşalım.

@I am Negan Kendi araştırmalarıma dayanrak söylüyorum.
OMG, hahahahaha 😂.

Yine oy kullanmaya yasi yetmeyen under age kisiler konuya giris yapmis :D Oy kullanmaya yasi yetmeyen adam gelmis burada anket sirketlerine guvenmeyin deyip kendi tahminini salliyor konuya. Ortada resmi anket sirketleri varken senin sallamasyon sonuc tahminin kimin umurunda? Yandas anketlerde dahi secim en kotu 2. tura kaliyorken hangi kaynaga dayanarak ilk turda %53 oy ile RTE kazanacak diyorsun sen?
Arkadaşı tatlı dille tembihlemeye çalıştım ama olmadı, bence en iyisi tartışmamak. Büyüyünce o da farkedecektir.

Hdp bakanlık verildiğinde görürsünüz kimse kimseyi boşa desteklemez.

Hudapar dersen oy oranı kaç 2 milletvekill çıkar o kadar rte önceki senelerde yapti bir kim kaldı sadece devlet bahçeli.

Boş yani seriat filan.
14 mayıs az kaldı kavga etmeye gerek yok.
Yanlış anımsamıyorsam 2009-2010 civarları PKK ile yakınlık kurmuştular iktidar. Ve bu adamlar yargılanmadı. Senin savunduğun adamlar Fetullah Hoca Efendi dediler. Yargılanmadılar. Vatandaşlar, memurlar yakından veya uzaktan en küçük bir bağlantıları oldu veya olmadı. Yargılandılar hatta hapse girdiler. Millet İttifakı kazanınca yapılacak ilk şeylerden biride bunları YARGILAMAK olacaktır. Bunlar YARGILANACKLAR kaçışı yok.

Trollsun anlaşıldı. Artık seni takmayacağım.

HDP bakanlık verildiğinde görürsünüz kimse kimseyi boşa desteklemez.
HDP bakanlık falan istemediğini belirtti zaten. Anadolu'lu cahiller hala HDP'yi PKK sanıyor.

Suriye'ye ise oy kazanmak için girdiler. Esad kazandı, ama hala inatçı bir şekilde Suriye'nin kuzeyinden çekilmiyoruz. Bu yurtta barış dünyada barış politikasına aykırıdır. Bu savaşı tetiklemektir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı