Türkiye Cumhuriyeti vatandaşına küfreden İYİ Partili Millet Vekil istifa etti

"ama"dan önceki her şey yalandır.​

Kimse vatandaşa küfür edemez. Sen o insanlar için uğraşıyorsun.

Klasik akp çamur at izi kalsın. Yemedikleri halt kalmamış, şehit varken eğlenen düğün yapan, şehide kelle diyenler gelmiş şehit acındırması yapıyor. Adamın yaptığı çok yanlış evet bu süreçte akp gibi çamurcu bir partinin eline en ufak koz verilmemeli. Partiden ayrılması gerekiyordu. Bu süreç bir kişiden çok daha önemli unutmayın.

Bu arada Lütfü Türkkan ne kadar haksız ve hatalı ise aynı zamanda o şahıs da hiç masum biri değil. Kendisi sosyal medya hesapları üzerinden Meral Akşener'e tonlarca hakaret etmiş. Medyada hiç bu şahsın Meral Akşener'e ettiği küfürleri eleştiren insanlar gördünüz mü peki? Hayır! Hatta Meral Akşener bugün bunu toplantıda gösterirken TV kanalları birden yayını kesmeye başladılar. Hadi bunu da haber yapıp paylaşın madem.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
https://twitter.com/x/status/1457981634444152834

Akp ile ne alakası var? Omurgalı olup adamı anında direk kapı önüne koysalar oyu bile artardı, şayet derdin oy ise.
Bu aşağılık kompleksiyle nereye kadar gidecek bu ülke? Hataya hata gösterip, "ama onlar da böyle yaptı" oluyor.
Bazen Türkiye'ye gelmekle hata mı ettim diye düşünüyorum.

Çamur at izi kalsınlık bir olay yok, adamın savunulacak en ufak bir konumu yok. AKP'nin eline koz vermemek için olanı sindirmeye de gerek yok. İyi partinin AKP v2 olmasını istiyor iseniz bilemiyorum tabi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…