Türkiye Cumhuriyeti'nin önümüzdeki 5 yıl içinde yapmasını düşündüklerim

Orası öyle ona bir lafımız elbet yok.
Mesele, Türkiye böyle bir devlet değil mi?
Bu ülkenin sorunu sağcı-solcular, din ve Atatürk tüccarlarıdır. Bu hükümet yanlısı kesim içinde din tüccarlarını ve sağcıları barındırır hükümet ne derse doğrudur. Hükümet muhalifi kesim içinde solcuları ve Atatürk tüccarlarını barındırır hükümet ne yaparsa yanlıştır. Burada anladığım kadarıyla sizin kastettiğiniz kesim hükümet muhalifi olanlar. Ama emin olun hiçbiri özgürlükçü demokrasi yanlısı değil. Sadece edebiyatını iyi bilirler konuşur dururlar. Not olarak ppnize koyduğunuz osmanlı tuğrasından da nefret ederler.
Bakın bu ülkeye önce eğitim lazım. Siyaset bitmeli particlik bitmeli. Ben tarafsızım doğruya doğru yanlışa yanlış derim. Ama bu millet böyle değil. Herkes aklını başına almalı ortak paydamız Vatan'ın milletin selameti olmalı.

Son düzenleme:
Öncelikle ülkenin sistemi değil insanları sıfırlanmalı bu kadar gerici bir millet görmedim ben.

abi bence
abi bence sen bunları yazana kadar dolar 4tl yükselmiştir

Yapılması gerekenler, malum partinin dünyadan çekip gitmesi.

Yapılması gerekenler, malum partinin dünyadan çekip gitmesi.
Olay öyle bitmiyor işte. Yönetmesini bilenler gelmesi lazım. Şu gitsin bu gelsin demekle ülke düzelmiyor. İktidara gelen partinin malum partiden daha kötü yöneteceği gibi bir olasılık da var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…