Türkiye Demokrasiye Sahip Çıkacak Mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Eki Görüntüle 224834 Bir kere kimse hayır diyenlere terörist demedi ve cumhurbaşkanı bu konuda açıklama yaptı araştırsanız bulursunuz,

Ayrıca bu bir rejim değişikliği değil, anayasa değişikliğidir. Böyle bir algı yaratılmaya çalışılıyor.

Hayır arabalarında Atatürk'ün ve İzmir Marşı gibi şeylerin kullanılması doğru bulmuyorum. Ne yani senin liderin Atatürk benim ki değil mi? Neymiş Atatürk için hayır, bırakın bu işleri.

Ayrıca sırf "reis dedi" diye evet diyenleri bende esefle kınıyorum. Açın okuyun maddeleri arkadaşım. Nolursa nolsun bu devirde insan amcasının oğluna gözü kapalı yetki verilmez.

Bir de evet diyenlerin evet deme sebebi yokmuş, evet az önce dediğim gibi bazılarının yok ama benim gibilerinin var ve tüm maddeleri okudum. Çevremde tüm evet diyenlerin bir sebebi var. Geçende Chp milletvekili "Evet çıkarsa İzmir'e kadar kovalarız" dedi bu niye konuşulmadı?

Ha unutmadan yazayım, burada sanki evet çıkınca demokrasi kayboluyor muş gibi bir durum var. Öyle olsa referandum yapılmazdı arkadaşlar yapmayon Allah aşgına.

Diyeceklerim bu kadar....
Katılıyorum. Bütün evet diyenleri cahil görmek yanlış.

Neyse herkes sakin olsun. Vereceğiniz oyu bir de nedenini söylesek daha iyi yoksa kavga çıkacak (!) [emoji23]

Son düzenleme:
Katılıyorum. Bütün evet diyenleri cahil görmek yanlış.
Eğer verdiğim yanıt olarak bunu yazdıysan;

Benim kastettiğim, Akp seçmenlerinin çoğu din ile yozlaştığı için evet demeleriydi, ve maalesef çoğu özgün eğitim almamış. Lütfen yanlış anlamayın onlara hakaret olarak söylemiyorum. Şuan elimden geldiği kadar mantıklı ve kibar olmaya çalışarak yazıyorum. Konuya dönersek evet Akp seçmeninin çoğu yozlaşmış ve cahil kalmışlardır. Bunu kimse inkar edemez. Bir çok yerde de bunun kanıtı var zaten. Benim orada kastettiğim şeyde işte bu. Zaten yozlaşmış insanlara demokrasi adı altında seçim yaptırmak demokrasi mantığının kendisine hakarettir. Birisinin kalbini kırdıysam da özür dilerim inanın hiçbir kötü niyetle yazmadım.

Bu konu da kapanacak. Tartışma çıkarmayın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı