Türkiye Dışında Hangi Ülkede Yaşamak İsterdiniz?

Türkiye Dışında Hangi Ülkede Yaşamak İsterdiniz

• Oy verenlerin toplamı
    162
Balkanlardan bir ülke bile yazılmamış. Karadağ ülkesinin Kotor kenti cennettir. Daha iyisini hiçbir yerde bulamazsınız. Günlük yalnızca 30 Euro'ya 500 yıllık bir evde kalabilirsiniz. Eski bir dükün evi. Eski Kotor yani merkez inanılmaz.
En fazla 10 seçenek sığıyordu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Japonya :) Abi adamların hayranıyım ya. Okuma oranı neredeyse %100. Bilgi fışkırıyor adamlardan. Teknoloji konusunda zaten üstlerine yok. Kızları da güzel :p :D
Katılıyorum (y) Animeleri unutmayalım.

Japonyada yaşamak isterdim. Suç oranı en düşük ve terör olmayan en huzurlu ülkelerden biri. Okuma yazma oranı ise %99. (Şüphesiz bu huzurun ortaya çıkmasındaki en önemli faktör.). Ayrıca Teknoloji konusunda çok gelişmiş bir ülke. Çipil çipil gözlü, sevimli, cana yakın ve sakin insanları vardır. Dünyanın en yaşanılabilir ülkelerinden biridir Japonya.

Katılıyorum (y) Animeleri unutmayalım.

Japonyada yaşamak isterdim. Suç oranı en düşük ve terör olmayan en huzurlu ülkelerden biri. Okuma yazma oranı ise %99. (Şüphesiz bu huzurun ortaya çıkmasındaki en önemli faktör.). Ayrıca Teknoloji konusunda çok gelişmiş bir ülke. Çipil çipil gözlü, sevimli, cana yakın ve sakin insanları vardır. Dünyanın en yaşanılabilir ülkelerinden biridir Japonya.

Böcük yiyorlar diye adamları neden aşağılıyorsunuz ? :D Böcük vitamindir abi bırakın yesinler. En azından bizim ülkemizdeki gibi terör olayları vs ile uğraşmıyorlar. Adamlar hem çalışıyor hem yiyor. Her gün yeni bir icat. Her gün yeni bir anime :D Zeka fışkırıyor. Ben çok seviyorum o ülkeyi. Hayalim oraya gitmek.

İsveç isterdim sessiz sakin temiz hava doğa güzelliği her şey var ama olmadığı için Amerika derim Norveç te gece gündüz arası saat çok kutuplarda nasıl 6 ay gece 6 ay gündüzse onun gibi de norveçte oluyor gelemem öyle havalara o yüzden Amerikada yaşamak isterdim madem sessiz yaşamıyoruz coşarız bizde :D İsviçre küçücük ülke daralım orada :D

Böcük yiyorlar diye adamları neden aşağılıyorsunuz ? :D Böcük vitamindir abi bırakın yesinler. En azından bizim ülkemizdeki gibi terör olayları vs ile uğraşmıyorlar. Adamlar hem çalışıyor hem yiyor. Her gün yeni bir icat. Her gün yeni bir anime :D Zeka fışkırıyor. Ben çok seviyorum o ülkeyi. Hayalim oraya gitmek.
Çinliler ile japonları sürekli karıştırıyoruz :D. Çinlilerin böcek yediğini gördüm ve duydum ama japonların ne böcek yediğini duydum nede gördüm. Çok temiz insanlar. Bizim insanımıza göre tüm çekik gözlü insanlar Çinli ve böcek yiyor:D. Hergün yeni bir icat çünkü eğitim ve öğretime çok önem veriyorlar.(y) Bizde ise Tübitak ayet okunmuş fasülyeye ödül veriyor:D.

Yeni konular

Geri
Yukarı