Türkiye geneli kesinti mi var?

Arkadaşlar ekşide de gördüm. Daha konu bugün açılmış 25 sayfa olmuş, neredeyse herkes yazıyor. Türkiye genelinde internet kesintileri mi var? Sabahtan beri deli oldum, hiçbir şey yapamıyorum. 15 dakika, yarım saatte bir internet gidip geliyor. Sizde nasıl?

Bende günde 3-4 kere gidip geliyor. Genellikle aynı saatlerde gidiyor.

Türk Telekom alt yapısından bıktım. Dün gece internet gitti 1 saat sonra geldi. 35Mbit hız gitti 1.2Mbit geldi. Şaka gibi 6Mbit upload var ama 2 Mbit download yok. 2 defa aradım bu gün NetSpeed'i onlar bile çözemedi bir de durmuş 48 saat içinde olmazsa geri arayın diyor 48 saat içinde başka nete geçerim ben.

Kesinti olmadı ama sadece dün saat yaklaşık 17'lerde iken internet bağlantısı 10 dakikalığına ağırlaştı. Ama sadece ağırlaştı. Modem arayüzünden ne olmuş diye baktım ama herhangi bir hataya rastlamadım. Bitti, bu kadar. Başka bir şey yaşanmadı :)

2 gündür internet yok. Kesinti de değil, direkt yok. TurkNet'in de düzgün bir müşteri hizmetleri olmadığı için böyle bekliyorum.

Dün gece Adana'da normalde CS:GO'da 70-80 ping alıyordum bu kesintilerden sonra 39-45 ping almaya başladım.
Siz ve @Patrixcs yazınca bakayım dedim harbiden iyileşmiş.

İstanbul-Nevşehir-Kayser-Ümraniye-Gayrettepe-Vinaya gibi saçma sapan rotada 28ms alıyorum. Direk Gayrettepe'ye gitsem 25-24 alırmışım...

CGN 28 Ping.JPG

Ki bu CGN IP'li hali. Biraz araştırayım.

Siz ve @Patrixcs yazınca bakayım dedim harbiden iyileşmiş.

İstanbul-Nevşehir-kayser-ümraniye-gayrettepe-viyana gibi saçma sapan rotada 28MS alıyorum. Direk Gayrettepe'ye gitsem 25-24 alırmışım...

Eki Görüntüle 708613
Ki bu CGN IP'li hali. Biraz araştırayım.

Statik ıp almıştım iptal ediyom direkt. Bende eski pingimi alacak mıyım merak ettim. MH arayamıyorum :D.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı