Türkiye ile Almanya arası ping değeri

Bildiğim kadarıyla oyunlarda vb. en iyi değerler Almanya sunucuları seçildiğinde oluyor. Ülkemizde sunucusu olmayan bir oyuna girdiğimizde en iyi ping değerleri Almanya sunucusunda alınıyordu.

İstanbul'da fiber bağlantıların pingi 45-50ms hatta daha az oldukları bile oluyor. Ben ADSL kullanımının yaygın olduğu bir semtte ADSL kullanıyorum. 75-80-85 arası gidip geliyor.

İstanbul'dan 50-60 arası ping alıyorum.Muğla Fethiye'de bu değer ortalama 70-100 arasına çıkmıştı tabii ki burda altyapı,kablolar vs. de önemli.
383838

Sürünmeye devam :(

Son düzenleme:
Oyunlarda genelde 40-50 ping fark oluyor. Mesela DBD oynayinca arkadaslar aaaa katil Türk falan diyor bakiyorum katilin pingine 100 falan arkadaslarda ise 50-60 arasi. :)

Benim pingim söyle :)
Torrent acik oldugu icin biraz yüksek olabilir normalde 17 falan.

Dosya Ekleri

• chrome_2019-04-07_17-26-23.png
    chrome_2019-04-07_17-26-23.png
    40,2 KB · Görüntüleme: 220
Oyunlarda genelde 40-50 ping fark oluyor. Mesela DBD oynayinca arkadaslar aaaa katil Türk falan diyor bakiyorum katilin pingine 100 falan arkadaslarda ise 50-60 arasi. :)

Benim pingim söyle :)
Torrent acik oldugu icin biraz yüksek olabilir normalde 17 falan.
E bi' zahmet öyle olsun😄 LoL'de Istanbul sunucusunda da bizim durum böyle 😁

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı