Türkiye son 3 haftada 4 ülkeye yardımda bulundu

Arkadaşlar bence bu tür yardımlar Avrupa Birliğine girebilmemiz için.
Ne kadar çok destekçi olur ise o kadar girme şansımız artar bence, Türkiyeyi sevmeyen ülkeler çok galiba k Avrupa Birliğinde, Avrupa birliğinde olan adamlarla aramız iyi olursa o kadar şansımız artar.

* Not : Arnavutluk en son Avrupa Birliğine bağlı değildi fakat şansı bizden daha çok yüksek.

Ne kadar çok destekçi olur ise o kadar girme şansımız artar bence, Türkiyeyi sevmeyen ülkeler çok galiba k Avrupa Birliğinde, Avrupa birliğinde olan adamlarla aramız iyi olursa o kadar şansımız artar.

* Not : Arnavutluk en son Avrupa Birliğine bağlı değildi fakat şansı bizden daha çok yüksek.
Pek böyle düşünmüyorum. Öyle olsaydı AB ülkeleri bu ülkelere yüzlerce uçak yüzlerce tır ile yardım yapabilecek güçte. Açıkçası bu ülkelerin hiçbiri AB ülkelerinin umurunda değil, tıpkı biz gibi.

Hocam bizi bu ekonomi ve bu fazla nüfusla almaları zor. Almamaları için çok fazla sebep var ve bu böyle başkalarına yardım ederek değil kendi ülkeni güçlendirerek olacak bir iş.

Geri
Yukarı