Türkiye ve İsrail ilişkileri normale döndü

Hocam halktan bahsediyorum çileyi onlar çekiyor bir şey yapmamış olsalar bile . Zaten herkes kendi çıkarında kimse kimsenin umurunda değil. Belki destekleyenler var ama genelleme yapmak yanlış
Çileyi çeken oturduğu yerde bekleyen Doğu Filistinde (Gaza'da) ki halk. Batı Filistindeki Müslümanlarda öyle çok bir sorun yok.

IAI Heron meselesini unutmamak lazım. Ben bu ülkeye güvenmiyorum açıkçası. Ama tabii ki karşılıklı çıkarlar için mantıklı.

Hocam halktan bahsediyorum çileyi onlar çekiyor bir şey yapmamış olsalar bile . Zaten herkes kendi çıkarında kimse kimsenin umurunda değil. Belki destekleyenler var ama genelleme yapmak yanlış
Halk suçlu. Yönetimi ben belirlemiyorum onlar belirliyor.

Hocam Filistin dediğin İsrail yönetmiyor mu zaten . Baskı yapıyor daha doğrusu

Hocam o zaman burada da gene malum partiye oy vermeyip yine fiyatlardan etkilenenler var?
Halkın suçu. Dresden ve Tokyo bombardımanı pilotlarına soruyorlar, ister istemez bir savaş suçu islemedeniz mi diye. Heriflerde Hitler veya Hirohitoyu iktidara ben getirmedim diyor.

Hocam birincisi pkk her ülkeden yardım istemiyor, İsrail tarihten beri ypg, pkk ya hep yardım etmiştir, zamanında videoları da vardı. Kaç ülke ne olduğu belirsiz bir örgütün güya başkanını, kendi televizyonlarına çıkarıp tüm dünyaya duyurur? Zaten böyle bir şey yapması apaçık, adamların iletişim alanında yardım ettiklerine de çıkar. İsrail, Amerika ve Avrupa'nın birçok ülkesi tarihten beri apaçık terör örgütlerine çok büyük yardımlar etmişlerdir. Şimdi size soruyorum biz bu ülkelerle nasıl dost olmayı planlıyoruz? Sizle uzun uzun konuşmak isterdim ancak maalesef işlerim var.

Hocam filistin dediğin İsrail yönetmiyor mu zaten . Baskı yapıyor daha doğrusu.

Maalesef öyle.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…