Türkiye ve Rusya savaşırsa ABD kimin yanında durur?

@sweiss Rusya'da tüm dünyayı yok edecek kadar güçlü bir atom bombası var. Onun bir kere patlaması sonucunda tüm dünya mahvolur insanlığın soyu kurur. Neye dayanarak bu yorumu yazdınız anlayamadım. Yunanistan tamamda Türkiye tek başına arkasında hiçbir ülke olmadan ağır bir hasar verir Rusya'ya ama savaşı Rusya kazanır. Hem teknolojik konudan hem de silah araba tank hepsi var adamlarda dünyanın en iyi silah üreten ülkesi.

Onu bilmem de Rusya ile bir iki atışırlar sonrada Amerika bizi savunur gibi görünür sonra der ki sen S400 aldın gir işine der. Rusya'da kriz çıkarır iki lider telefonda görüşür. Olan gene bize olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@sweiss Rusya'da tüm dünyayı yok edecek kadar güçlü bir atom bombası var. Onun bir kere patlaması sonucunda tüm dünya mahvolur insanlığın soyu kurur. Neye dayanarak bu yorumu yazdınız anlayamadım. Yunanistan tamamda Türkiye tek başına arkasında hiçbir ülke olmadan ağır bir hasar verir Rusya'ya ama savaşı Rusya kazanır. Hem teknolojik konudan hem de silah araba tank hepsi var adamlarda dünyanın en iyi silah üreten ülkesi.
O tür hidrojen bombaları tek Rusya 'da mı var sanıyorsunuz? Nükleer bombası olmayan ülke olduğunu hiç düşünmüyorum.

O tür hidrojen bombaları tek Rusya 'da mı var sanıyorsunuz? Nükleer bombası olmayan ülke olduğunu hiç düşünmüyorum.
Olası bir savaşta onu patlatma ihtimalleri var. Mesele kimde olup olmaması değil mesele kimin kazanması ve ABD kimin yanında duracağı. Bence çıkarcılık yapar ve hangi ülkeye yardım etmek işine gelirse onun yanında duracak.

Kimin yanında daha iyi çıkar sağlayacaksa onu tutar, ikili bile oynayabilir hatta patlamış mısırını alıp seyredebilir bile. Şu ülke kesin şunu destekler, şöyle yapar felan diye bir net yargı konulması imkansız. Her zaman bu tür şeyler çıkarlara göre belirlenir ve her ülke çıkarı doğrultusunda hareket eder.

Geri
Yukarı