Haluk Tatar mı Netflix mi?

@Sueqraa @Benjackinöfkesi @berke5214 @Hüseyin42

Şimdi kanalı bir portalmış gibi hayal edin. Kanala parayı verdim.
Şimdi hangi sıra ile başlamalıyım kişisel eğitim serisine. O kadar çok oynatma listesi var ki seçemedim.

Güncelliğe dikkat ederek sıralar mısınız? Beni boş bir SSD olarak hayal edin.
İçini dolduracaksınız. Nasıl doldurursunuz? Maddeler halinde sıralayın lütfen.

Eki Görüntüle 1087233
Çoğu oynatma listesi böyle. Altın almayı mecburi hissettim.

Neden?
Nereden başlayacağını biz söylemeyeceğiz, sen ister istemez bir noktadan başlayacaksın. Ben hızlı okuma eğitim setinden başlamıştım diye hatırlıyorum. Kanala sadece eğitim seti gözüyle bakma bence, eğitim setlerini takip etmesen bile atılan videolar, yapılan yayınlar sayesinde sürekli yeni bir şeyler öğreniyorsun. İllaki bir noktada ''Benim buna ihtiyacım var, Haluk Tatar'da bunun eğitim seti vardı.'' diyeceksin ve bir noktadan başlayacaksın.
Mesela benim listemde şu an kaliteli yaşam, hızlı ve kalıcı öğrenme, İngilizce, beden dili, diksiyon ve güzel konuşma eğitim setleri var. Neye ihtiyacın varsa onları seç ve önceliklerini ayarla, gerisi gelir zaten.

Nereden başlayacağını biz söylemeyeceğiz, sen ister istemez bir noktadan başlayacaksın. Ben hızlı okuma eğitim setinden başlamıştım diye hatırlıyorum. Kanala sadece eğitim seti gözüyle bakma bence, eğitim setlerini takip etmesen bile atılan videolar, yapılan yayınlar sayesinde sürekli yeni bir şeyler öğreniyorsun. İllaki bir noktada ''Benim buna ihtiyacım var, Haluk Tatar'da bunun eğitim seti vardı.'' diyeceksin ve bir noktadan başlayacaksın.
Mesela benim listemde şu an kaliteli yaşam, hızlı ve kalıcı öğrenme, İngilizce, beden dili, diksiyon ve güzel konuşma eğitim setleri var. Neye ihtiyacın varsa onları seç ve önceliklerini ayarla, gerisi gelir zaten.
Sağ ol. Nur haktan ile hitabet ve diksiyon dersleri var youtube da. Kanal sahibi Bekir develi (çok güzel insan). 20 saatte diksiyon eğitimi. Bakabilirsin.
@Sueqraa @Katkısız matmazel sucuğu
Gümüş mü altın mı olayım?

Son düzenleme:
Haluk Tatar'ın gümüş üyeliğini al 5 TL'ye. Kendisi çok deneyimli birisi. Boş zamanlarımda izleyebiliyorum bana çok şey katmıştır kendisi. Belki hayata bakış açını bile değiştirebilir.

Altın daha mantıklı tabii bir sigara parası. Gümüş ilk kez oluyorsan bir bakmak açısından mantıklı olabilir diye gümüş önerdim.
Bu nasıl bakış açısı ya? 😁 16 yaşındayım. Kullanmıyorum kullanmamda. Sigaranın da parasının da canı cehenneme.
Fazla yükselmiş olabilirim ama sigaradan can düşmanım gibi nefret ediyorum.

Ozaman değiştiriyim. 3 cips parası. 15 TL'nin çok değerinin olmadığını anlatmaya çalışıyordum. :D
Ha. Sigara parası diyince herhalde 15 TL çok dediniz. Hocam benim mantığım ters çalıştı. Yani sigaraya verilen her kuruş gözümde çok para o mantığa göre hareket ettim istemsizce.

Geri
Yukarı