Türkiye'de bu sabah satışa sunulacak iPhone 15 için vatandaşlar kuyruk oluşturdu

Emrebeyx

Hectopat
Türkiye'de bu sabah satışa sunulacak iPhone 15 için vatandaşlar kuyruk oluşturdu. ( Hani Herkes Açtı! )

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İlk iPhone çıktığında da herkes pahalı derdi 3-4 ay sonra zam gelince keşke direkt alsaydım diye düşünüp kendi yerdi insanlar. Bu arkadaşlar en mantıklısını yapıyor, biz ucuza aldığımız telefonlar 3-4 yıl sonra bozulunca yerine yeni dandik modelleri 40-50k ya alacakken bu arkadaşlar hala mevcut IPhone'larını kullanabilecek ya da aldıkları fiyata satıp üst modele geçebilecekler.

Türkiye'de bu sabah satışa sunulacak iPhone 15 için vatandaşlar kuyruk oluşturdu. ( Hani Herkes Açtı! )

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Herkesin gelir seviyesi bir değil. Sonda ki neyin eleştirisi anlayamadım. 80 milyonluk ülkede normal.

Sanki 1 gün sonra alsalar ölücek gibi gidipte kuyrukta beklemişler :D ağır ucubelik bana göre.
Değeri uzun süre korunan cihazlar bunlar. Zam gelmeden ve stoklar bitmeden almak istiyorlar. Bazılarıda video içerik falan üretmek için acele ediyor olabilir.

Bu telefonu alan adam aç mıdır sence? Genelleme yapmayın bu telefon Avrupa da lüks falan değil.

Sabahtan akşama kadar herkes açıp diyor dolanıyor bunu diyen adam iPhone 15 alabiliyorsa o zaman biz açız bu kadar basit.

Bende orta gelir seviyesindeyim istesem rahatlıkla alabilirim bu telefonu. Ama bu ekonominin kötü olmadığı anlamına gelmez. Biz ekonomi kötü derken sadece kendimizi düşünmüyoruz. Burada sorun olan benim almam değil, herkesin alamaması.

Geri
Yukarı