Türkiye'de çekilmiş en net UFO fotoğrafı

Daha önce ben de UFO konuları açmıştım emin ol bilgiliyim konuda.

1-sen zaten görünürsün ki bunda olağanüstü bir durum yok.
2- doğru dostum. Uzayda uçan cisim icat edecek kadar gelişmişler ama medeniyetleri gelişmemiş evet.
3- kendilerini niye göstermek istesinler :D bu film falan değil bize mesaj göndermiyorlar biz de varız diye.

Hiçbir bilgin yokmuş demek bize daha önce hiç sinyal gönderilmedi öyle mi?

Bizim de uzay da uçan cisimlerimiz var biz gelişmiş bir medeniyet miyiz dostum senden sadece basit düşünmeni istiyorum yapabilirsen tabii.

Bende Nokia 6600 vardı kameranın önündeki plastikte iz vardı onda da çekilen fotoğraflarda böyle ufolar çıkıyordu. Şaka bir yana galaksiler arası yolculuk yapabilen uzay araçlarını üretecek seviyede teknolojiye sahip adamların fotoğraflarını 1.3mp fotoğraf makineleri ile çekebileceğimizi sanmıyorum.

Yapay zeka ile birisini sadece eski bir ses kaydı ile konuşturabiliyoruz şu anda.

Ve hala bu fotoğraflara inanalar mı var? UFO sembolik bir şeydir. Filmlerde, dizilerde "uzaylıları" temsil etmek için ortaya atılmış uzaylı aracıdır.

Dışarıda çıkıp UFO göremezsin yani. Mor renkli kısa kısa canlıların fotoğrafını göstersen daha çok inanırım yani bu konudakinden.

Fakat başka medeniyetlerin olduğuna bende inanıyorum. Uzay çok büyük ve sadece biz olamayız. Çok başka biçim ve şekillerde canlılar olduğuna inanıyorum.

Hiçbir bilgin yokmuş demek bize daha önce hiç sinyal gönderilmedi öyle mi?

Bizim de uzay da uçan cisimlerimiz var biz gelişmiş bir medeniyet miyiz dostum senden sadece basit düşünmeni istiyorum yapabilirsen tabii.
Hahaha! Uzaydan gelen sinyalin bize gönderildiğini sanan zavallı insanoğlu. Wow sinyali argümanın çürütüldü haberin yok :D Daha kendin savunduğun konu hakkında bir gram bilgin yok. Gelişmiş medeniyet nedir senin için? Uçan araba falan diyorsan o gelişmiş medeniyet olmuyor haberin olsun.

Yapay zeka ile birisini sadece eski bir ses kaydı ile konuşturabiliyoruz şu anda.

Ve hala bu fotoğraflara inanalar mı var? UFO sembolik bir şeydir. Filmlerde, dizilerde "uzaylıları" temsil etmek için ortaya atılmış uzaylı aracıdır.

Dışarıda çıkıp UFO göremezsin yani. Mor renkli kısa kısa canlıların fotoğrafını göstersen daha çok inanırım yani bu konudakinden.

Fakat başka medeniyetlerin olduğuna bende inanıyorum. Uzay çok büyük ve sadece biz olamayız. Çok başka biçim ve şekillerde canlılar olduğuna inanıyorum.

UFO uzaylı aracı değildir, unidentified flying object yani tanımlanamayan uçan cisimdir.

Hahaha! Uzaydan gelen sinyalin bize gönderildiğini sanan zavallı insanoğlu. WoW sinyali argümanın çürütüldü haberin yok :D daha kendin savunduğun konu hakkında bir gram bilgin yok. Gelişmiş medeniyet nedir senin için? Uçan araba falan diyorsan o gelişmiş medeniyet olmuyor haberin olsun.

Verdiğin kaynaktaki yazıyı önce kendin oku dostum bak bakalım sırrı çözülmüş mü? İki-üç tıklanma için sahte başlık atmışlar haber bambaşka.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı