Türkiye'de Çizgi Romanlara Karşı Beslenen Öfke!

Kavin

Kilopat
Daha fazla  
Her yerde bunla karşılaşıyorum yahu. Okulda da böyle oluyor. Başlıyorum TWD'nin 23. cildine, adam geliyor ''-Bunlar boş şeyler ya'' deyip sayfaları karıştırıyor onun merakına (anladınız siz) uygun bir şey bulmak için.

Evde okuyorum, misafirler geliyor ve diyorlar ki ''-Oğlum bunlara para boşa harcıyorsun.'' Bunu hergün sigaraya 10 TL harcayan adam söylüyor düşünün.

İçime döktüm rahatladım vallahi. Böyle bir durumla karşılaştıysanız gelin sarılalım:mutlu:.

Son düzenleyen: Moderatör:
Katılıyorum. Sırf arkadaşım istediği için okula Flash çizgi romanımı götürdüm. Çıkarır çıkarmaz "çocuk musun?" "bunlar aptalca şeyler" "bunlara para vereceğine başka bir şey al" gibi laflar duymaya başladım. Hayır sevmiyorsan sevme bana ne kardeşim senin fikrini almak istemedim zaten.

Arkadaşlar bunlar sadece çizgi romanlar için değil normal olarak kitaplara da deniyor. Geçende 35 TL'ye Yüzükler Efendisi Yüzük Kardeşliğini satın aldım. Kime desem kardeşim çok para değmez gibi laflarla karşılaşıyorum yani yalnız değilsiniz.

Merhabalar, evet haklısınız konu dışı olacak ama bir şey sormak istiyorum. Ben çizgi romanları o kadar ciddiye almıyordum eskiden. D&R' a girip sevdiğim bi karakterin çizgi romanını alıyordum arada bir. Ama artık ciddi ciddi bu külliyata giriş yapmak istiyorum. Zaten bir konum var. Oraya yazabilir misiniz? @Akinf @Silinen üye @Kavin
Çizgi Romana Nasıl Başlayabilirim?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı