Türkiyede Custom mekanik klavye satan bir yer var mı?

Custom klavyeleri daha çok designer klavye gibi düşünebilirsiniz, en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş (akustik, hissiyat, görünüm...) Daha özel ürünlerdir. Genelde 100 tane ile 1000 tane arası az miktarlarda üretilip çok yüksek fiyatlara satılırlar. Seri üretim olarak alacağınız en iyi klavye bunların yanında oyuncak gibi kalır istediğiniz ses için bile farklı parcalarla deneme yapıp tam olarak kendi isteklerinize göre tasarlıyabilirsiniz tabii haliyle üretim sayısı ve kalitesi göz önünde bulundurulduğunda fiyatlar çok daha yüksek olmakta. Sıradan bir oyuncu veya bilgisayar başındaki bir insanın ilgisini çekebilecek bir şey olmadığını düşünüyorum, bu biraz maket yapmayada benzer içlerindeki Switch'leri tek tek açar kayganlaştırıcı "lube" sürer, lehimlerini siz yaparsınız dolayısıyla birtanesini yapmak zamanınızı da alır ve ince bir iş olarak kabul edilir.

butun malzemeleri aliexpressden temin edebilirsiniz vergisiz hali bile kurdan dolayi su an ucuk bir fiyata denk geliyor ama yine de yapmak istiyorum diyorsaniz aliexpressden baska bir careniz yok hocam, haiar yapilmis custom modellerde var

Geri
Yukarı