Türkiye'de eğitim sistemi nasıl?

@eskilerin meraklisi Sizin görüşünüz nedir? Bence kelimelerle anlatılamayacak kadar berbat.

Ben kısaca sistemi herkesi aynı ağaca tırmandırmaya çalışan, öğrenciler sosyal hayat namına bir şey bırakmayan, genel olarak ezbere dayalı, her şeyi sınava indexleyen, öğrencide gelecek kaygısı oluşturan ve strese sokan saçma bir şey olarak tanımlıyorum.

Ben kısaca sistemi herkesi aynı ağaca tırmandırmaya çalışan, öğrenciler sosyal hayat namına bir şey bırakmayan, genel olarak ezbere dayalı, her şeyi sınava indexleyen, öğrencide gelecek kaygısı oluşturan ve strese sokan saçma bir şey olarak tanımlıyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sizin "Çıkar bakam telefonunu." diyen dayılardan olmadığınızı doğrulamak istemiştim. Size tümüyle katılıyorum.

Geri
Yukarı