Türkiye'de en çok aboneye sahip dizi-film platformları açıklandı

Mubi'nin sonda olması kötü. İngiltere merkezli olsa da kurucusu Türk. Bizim ülke için az kampanya yapmadı.

Gain platformunda.
MUBI de Netflix'e benzemeye başladı gerçi; Her gün yeni bir film gelip, bir film de eksiliyordu ve izlemek için motive ediyordu sinema salonu mantığıyla ama en azında kaliteli içerik devam ediyor.

MUBI de Netflix'e benzemeye başladı gerçi; Her gün yeni bir film gelip, bir film de eksiliyordu ve izlemek için motive ediyordu sinema salonu mantığıyla ama en azında kaliteli içerik devam ediyor.
Aslında içeriklerin hızlı yenilenmesi daha iyi oluyor bence. Amazon Prime çok geç içerik yüklüyor mesela.

Aslında içeriklerin hızlı yenilenmesi daha iyi oluyor bence. Amazon Prime çok geç içerik yüklüyor mesela.
Amazon Prime'ın uygulaması çok kötü (En azından TV Box'larda) ama onda da içerik eski diye eleştirilse de, oldukça kaliteli. Netflix'e bi dünya para veriyoruz ama 4K yanın yok denecek kadar az ve filmlerin çoğu "tırt" :) Sırf diziler için devam ediyorum ama onlarda da Türkiye için indirme bölgesi sorunu var. Oldukça can sıkıcı 😡

Amazon Prime'ın uygulaması çok kötü (En azından TV Box'larda) ama onda da içerik eski diye eleştirilse de, oldukça kaliteli.
Her izleyici kitlesine hitap etmiyor maalesef. Çoğu ödüllü, kült ve klasik yapımlar. Çoğunlukla aksiyon filmi beklentisi olanlar için hayal kırıklığı oluyor.
Netflix'e bi dünya para veriyoruz ama 4K yanın yok denecek kadar az ve filmlerin çoğu "tırt" :) Sırf diziler için devam ediyorum ama onlarda da Türkiye için indirme bölgesi sorunu var. Oldukça can sıkıcı 😡
Netflix'in zaten HD, FHD ve 4K için ayrı paketler oluşturması saçma bana kalırsa. Hem dediğiniz gibi her içerikte de kullanılmıyor. İçerik kalitesi olarak film yelpazesi geniş bence. Popüler filmleri barındırıyor. Benim için tek artısı o.

Bu tarz mesajları alıyorum, site ile ne kadar alakadır bilemiyorum. Numaramı nereden buldukları da muamma. Maria Alice ise benden güzel Türkçe konuşuyor 😅

Dosya Ekleri

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    358,3 KB · Görüntüleme: 31
Diğer ülkelerin kütüphanesine kıyasla bizde içerikler çok kısılmış. Tabi içerik olarak fark olduğu kadar fiyat farkı da var. Yine ne olursa olsun şuanki fiyatının hakkını veriyor tabi.

Bu Amerika'da hizmet veren Amazon Prime aboneliğinin kütüphanesi:

Bu da Türkiye'de erişebileceğiniz kütüphane:
Bizde RTÜK engelliyor bazı yapımları.

1 tl ye aldım geçen. Oda sadece behzat ç. Izlemek istediğim için. Netflix çok daha iyi.

Neyse beyler korsan devam uBlock origin abim sağolsun.

Evet, engele takılan bazı içerikler var fakat bunların onla alakalı olduğunu düşünmüyorum. Amerika'da neredeyse 10.000'den fazla içerik var. Bizde 1.100-1.200 arası.
Mutlaka bir nevi fark olacak sonuçta USA şirketi. En büyük pazar nerde ise ona ağırlık verirler.

Yeni konular

Geri
Yukarı