Türkiye'de Google Stadia nasıl kullanabilirim?

lordRago

Kilopat
Makaleler
4
Yer
Ankara
Daha fazla  
2 Aylık Stadia Pro üyeliği almış bulunmaktayım. Lakin Stadia Türkiye'de aktif olmadığı için oyunları oynayamıyorum. VPN kullandığımda ise bağlantı hatası veriyor.
Acaba farklı yollarla kendimizi Almanya'da gösterip stabil bir internet hızı ile oynayabilir miyiz?

1589708172347.png

1589708271299.png

Son düzenleyen: Moderatör:
ben ülkemize daha düzgün gelmedikçe stadia önermem onun yerine geforce üyeliği alabilirsin vey bilgisayarın iyi ise game pass de olur

google stadia ülkemizde tam olarak oturmamış olduğu için zaten birçok sorun yaşayabilirsin ama onun yerine game pass alırsan ayda 6tl hem galiba bilgisayarın da kaldırıyor

google stadia ülkemizde tam olarak oturmamış olduğu için zaten birçok sorun yaşayabilirsin ama onun yerine game pass alırsan ayda 6tl hem galiba bilgisayarın da kaldırıyor
1030 ekran kartı ile şuan sadece CS GO tarzı basit düzlem oyunları oynayabilir arkadaş anca.

@berkand25 çoğu oyun dediğimiz oyunlar neye göre kime göre? Son 2 yıl içerisinde çıkmış çoğu büyük yapım oyunları 720P 30-60 FPS oynamanın ne zevki var?

Sonunda Geforce Now üyeliği aldım da artık oyunları net ve kaliteli bir biçimde oynayabiliyorum. Sistemden oynamanın netliğini vermez ama 720P'den iyidir.

Geri
Yukarı