Türkiye'de insanların boyları neden bu kadar kısa?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Konu sahibi 189 olduğuna göre 188de kısa bence.
Türkiye de +179 olan kaç tane adam varda kısa diyor… Gerçekten komik. Pfp sinde gördüğüm kadarıyla 180 birşeydi kendisi sanırım, forumun boy ortalaması nedense 185 falan :D

Türkiye de +179 olan kaç tane adam varda kısa diyor… Gerçekten komik. Pfp sinde gördüğüm kadarıyla 180 birşeydi kendisi sanırım, forumun boy ortalaması nedense 185 falan :D
Hocam zaten normal birine görede minyon duruyor bir de bu konuyu açıyor komedi gibi.

Hocam ben ilk gördüğümde 1.80 diye tahmin etmiştim. Genelde yanılmıyorum da arkadaş 1.80 ise gerçekten gözlerime helal olsun derim.

Kadınlar uzun erkekler ile konuşmadığı ve sonuç olarak üremediği için nesil gittikçe kısalacak. 20-30 yıl içinde 1.86 boy ile en uzun erkek ben olacağım. Güzel kızların hep yalnız olması gibi düşünebilirsiniz.

@EkmekArasiHDD usta olmana gerek yok kısa olduğunu anlaman için ve ppyi değiştirmiş zaten. Bacak boyu hobbit gibi duruyor sonra Türkiye de boy ortalaması niye kısa sanki sen arttiyorsun. Zaten dünya genelinde tam ortalamazdayiz boy olarak.

@EkmekArasiHDD usta olmana gerek yok kısa olduğunu anlaman için ve ppyi değiştirmiş zaten. Bacak boyu hobbit gibi duruyor sonra Türkiye de boy ortalaması niye kısa sanki sen arttiyorsun. Zaten dünya genelinde tam ortalamazdayiz boy olarak.
E yani hocam. Tabi ki ortalama seviyedeyiz. Ben 1.81'im ama bundan gocunmuyorum niye daha uzun değilim ben diye. Boyun fazlası da yer yer kötü olabiliyor bence.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı