Türkiye'de İnternet Servis Sağlayıcısı Saçmalıkları!

Bunlar artık önemsiz.
56 Gigabayt o. 8 Kat fark var Gb ile. 448 Gbps interneti 2021'de bedavaya sunmadan önce 29 hatta Ankara'da başkent olduğu için nasılsa hallolacak dersek, 28 büyükşehire 2020 bitmeden 10 Gbps simetrik 1 MS ping 0 Jitter interneti 75 TL'ye sağlasınlar öncelikle.

Dostum İstanbul’da nüfusu 1 milyona yakın olan bir ilçede ikamet ediyorum. Nüfus aşırı yoğun olmasına rağmen ilçenin %60-70’ine ADSL veriliyor halen. Büyük beklentilere girmişsin sanki. Zaten Türkiye’deki altyapı anlayışı bu. Kafalarına göre çekiyorlar tamamen.

İstanbul, avcılar’da yaşıyorum. Türkiyenin bir çok şehrinden kalabalık olan bir ilçe burası. Türk telekom geldi fiber çekti, kutusunu koydu gitti. Ne oldu? Halâ her şey muamma. Türknet’e başvurdum ama bana kablo verip vermeyecekleri belli değil. Daireye fiber çekimi için kablo ve elektrikçi araması yapıyorum. 300-400 lira masrafa gireceğim. Keşke VDSL getirselerdi de uğraşmasaydım bu kadar. Canımdan bezdirdiler. Neyse ki 6-7 ay içinde bütün mahalleye gigafiber çekilecek.

Arkadaşlar Kablonet neyi deniyor ben anlamadım internet hızım uçuyor.

Dosya Ekleri

• 6.PNG
    6.PNG
    18,2 KB · Görüntüleme: 62
İstanbul'da yığılma var diye sorunlar yaşanıyor diyelim hadi. Normalde aylık onlarca lira ödenen bir şeyde öyle olmaması lazım ama. Hadi öyle diyelim. Benim ilimin nüfusu ne az ne de fazla. Sayın ISS'ler. FTTH getirin hadi. Getir. Hala bana olmaz mı diyorsun!

Geri
Yukarı