Türkiye'de kaç farklı şirketin altyapısı var?

Pointless Potato

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Valhalla
Daha fazla  
Merhabalar, oturduğum binaya ne Türk Telekom'un altyapısı var ne de Superonline'ın. Bunlar dışında altyapı var mıdır ona göre sorgulayacağım, eğer yoksa altyapı talebinde nasıl bulunabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Türksat KabloNet'e bakabilirsin Türkiye'ye onlar getiriyor öbür bütün şirketlere kendileri internet veriyor.

Benim bildiğim alt yapıyı sadece Türk Telekom'un yapma hakkı var. Sen firmana altyapı talebinde bulunduğun zaman onlar da Türk Telekom'a talepte bulunuyorlar. Bana sorarsanız da en iyi İSS Kablonet diyebilirim diğer firmaların saçma derece fuhuş fiyatlarının yanında bir yıldız gibi parlıyor.

Benim bildiğim alt yapıyı sadece Türk Telekom'un yapma hakkı var. Sen firmana altyapı talebinde bulunduğun zaman onlar da Türk Telekom'a talepte bulunuyorlar. Bana sorarsanız da en iyi ISS Kablonet diyebilirim diğer firmaların saçma derece fuhuş fiyatlarının yanında bir yıldız gibi parlıyor.

Bu yoruma çok katılıyorum ama bir yanımda katılmıyor Kayseri'de zengin olarak tanımladığımız mahallelerde hizmet verdikleri için maalesefki hizmet alamıyoruz öyle mahallelere altyapı yapmışlarki zaten o mahallede bir ev almaya kalksan ya da kirada otursan 50 - 60 TL koymaz insana bizim olduğumuz kısımlara sadece Türk Telekom ve Turkcell Superonline gibi özelleştirilmiş şirketler bakıyor maalesef.

Bu yoruma çok katılıyorum ama bir yanımda katılmıyor Kayseri'de zengin olarak tanımladığımız mahallelerde hizmet verdikleri için maalesefki hizmet alamıyoruz öyle mahallelere altyapı yapmışlarki zaten o mahallede bir ev almaya kalksan ya da kirada otursan 50 - 60 TL koymaz insana bizim olduğumuz kısımlara sadece Türk Telekom ve Turkcell Superonline gibi özelleştirilmiş şirketler bakıyor maalesef.
İnternet tüm dünyada çok önemlidir. Keşke altyapı yapma işinde tecrübeli olan insanlar ile birlikte antlaşmalara varılıp tüm Türkiye'nin internet yapısı baştan sona yenilense. Hem bu sayede daha düşük fiyata(böyle olması gerekiyor normalde Türkiye'de böyle olur mu bilmem) hızlı internet elde ederiz hem de bir yandan düşük gecikme değerlerine ulaşabiliriz.

Yeni konular

Geri
Yukarı