Türkiye'de neden her şey olumsuz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yanlış anlama da sen de mi AKP kazanından çorba içenlerdensin?

Aynen kardeş çok iyi analiz etmişsin yorumumu(!) Böyle yorum tahmin etmiştim bravo tekrardan. İşte bu ülkeyi düze çıkaracak senin gibi insanlar senin gibi insanların çoğalması ümidi ile.

Aynen kardeş çok iyi analiz etmişsin yorumumu(!) Böyle yorum tahmin etmiştim bravo tekrardan. İşte bu ülkeyi düze çıkaracak senin gibi insanlar senin gibi insanların çoğalması ümidi ile.
Ayıptır sorması, sen ne yapıyorsun bu ülkeyi geliştirme adına?

Ya gerçekten sizin o %51'lik kesim ile aranızdaki tek fark farklı parti desteklemeniz sizde onlarda söylenenden anlamıyor sizde. Tesadüfen yanlışı görmüşsünüz o kadar gerçekten diyecek söz yok birazdan bu yoruma +50 alıntı gelir eleştiri bombardımanına tutulurum belki ban yerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Her şey olumsuz değil Türkiye'ye adeta düşman olan ve her zaman kötülemek için elinden geleni yapan ki burada da çok fazla var o kişilerin yorumlarını vs. okursan her şeyin olumsuz olduğunu düşünmek gayet normal.

Hangi yorumlardan dolayı Technopat Sosyal'de çok fazla hainin olduğu çıkarımını yaptın? Sayın çok vatansever ve herkese hain ve Türkiye düşmanı damgasını yapıştıran vatansever arkadaşım, rica etsem mesajları atar mısın?

Bir de bu kadar hain görmene rağmen neden yasal yollara başvurup, hainlerin adalete teslim edilmesini sağlamıyorsun? Vatansever değil misin sen? Hainleri şikayet et, hapse girsinler.

Ya gerçekten sizin o %51 lik kesim ile aranızda ki tek fark farklı parti desteklemeniz sizde onlarda söylenenden anlamıyor sizde. Tesadüfen yanlışı görmüşsünüz o kadar gerçekten diyecek söz yok birazdan bu yoruma +50 alıntı gelir eleştiri bombardımanına tutulurum belki ban yerim.

Ayıptır sorması, sen ne yapıyorsun bu ülkeyi geliştirme adına?

Şu anda elimden bir şey gelmiyor olabilir belki 10-15 yıl sonra gerçekten faydalı insanlardan olabilirim. En azından çevremi temiz tutuyorum, devletimin malına zarar vermiyorum, ülkeme düşman birisi değilim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı