Türkiye'de Neden Her Şey Böyle?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aptalca bir yorum daha zekat fitre vermek istemiyor musuz? Neden isteyelim siz zekat vererek yoksullugu devamli hale getiriyorsunuz bitirmiyorsunuz siz dilenciye para vermekle ona en buyuk hatayi yapiyorsunuz. Sizi gidi iyi gorunumlu aptallar.
Sizin aptalca dediğiniz Zekat ve Fitre şimdi sağlamaya çalıştığınız birlik ve beraberlik duygusunu güçlendiriyor.

Aptalca bir yorum daha zekat fitre vermek istemiyor musuz? Neden isteyelim siz zekat vererek yoksullugu devamli hale getiriyorsunuz bitirmiyorsunuz siz dilenciye para vermekle ona en buyuk hatayi yapiyorsunuz. Sizi gidi iyi gorunumlu aptallar.
Yavaş ol, terbiyeni takıl.

İslamın İ sinden, İslam Hukukundan haberin yok, gelmiş bize profluk yapıyorsun.

İnanmıyorsan inanmıyorsun kardeşim. Saçma teorilerinizle Din'e ve Dinlere saldırmayın.

Ben hükümetin hatası yok dedim mi ? Hayır. Ha tabii ki bu cümle saçmaydı. Ben onları desteklesem bile o cümle yanlış, fakat bu yanlış o hükümetin tamamı yanlış anlamına gelmiyor.
Son bir haftada kaç şehit verdik?
Son bir ayda kaç canlı bomba patladı, kaç insanımız öldü?
Ülkede bütçenin yüzde kaçı eğitime, yüzde kaçı dini kurumlara ayrılıyor?
Ülke bütçesinin dini kuruluşlar/eğitim kuruluşları oranı nedir?
Ülke bütçesinin sağlık kuruluşları/dini kuruluşlar oranı nedir?
Ülke bütçesinin ne kadarı makam araçlarına ayrılıyor?
En başarılı liseler sıralamasında imam hatip liseleri neredeyse hiç matematik sorusu çözemezken Mevlüt Çavuşoğlu neden daha fazla imam hatip lisesi açacağız diyor?
Ülkenin yüzde 90'ı müslüman, ben de müslümanım. Kalan yüzde 10 neden zorunlu din dersi görüyor?
Neden yurtdışı alışverişte gümrük sınırı 30 Euro'ya düşürüldü?
2017 yılında 100.000 Türk Lirası olacak olan bir arabanın kaç bin lirası vergiye gidiyor haberiniz var mı?
Son 2 yılda Türk Lirası, Dolar karşında yüzde kaç değer kaybetti?
Bu sorulardan daha yazmama gerek var mı?
Yol yaptı. -yersen

Kendini o insanların yerine koysana. Hastasın, kolun yok, ayağın yok, çocuğun aç çalışamıyorsun ekmek paranı kazanamıyorsun. Gerçek dilenci bunlardır ve şu ana kadar verdiğim bütün paralar helal olsun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı