Türkiye'de neden RTX 3060 Gaming X Trio yok?

Enozit

Hectopat
Daha fazla  
Bugün fark ettim de ekran kartımın fiyatına bakacaktım piyasada 3060 Gaming X Trio yok ne 0 ne 2.el göremedim Trio olmayanı ya da Z Trio veya da 3060 Ti X Trio var yani 3 fanlı düz 3060 Gaming X serisi yok neden bilen fikri olan var mı? Satsam ne kadar eder garantisi bilmiyorum daha 2 buçuk yıl falan oldu herhalde daha da az olabilir herhangi bir overclock ya da mining yapılmadı kutusuda duruyor hala, satmıcamda meraktan soruyorum.

Bugün fark ettim de ekran kartımın fiyatına bakacaktım piyasada 3060 Gaming X Trio yok ne 0 ne 2.el göremedim Trio olmayanı ya da Z Trio veya da 3060 Ti X Trio var yani 3 fanlı düz 3060 Gaming X serisi yok neden bilen fikri olan var mı? Satsam ne kadar eder garantisi bilmiyorum daha 2 buçuk yıl falan oldu herhalde daha da az olabilir herhangi bir overclock ya da mining yapılmadı kutusuda duruyor hala, satmıcamda meraktan soruyorum.
Çok tutulan modeller genelde stoğa girdiği an bitiyor. Mesela ben zamanında ROG 3060 Ti aramıştım 1 ay. Fakat bulamadığım için TUF almıştım mecbur. Bazı modeller anında kapılıyor. Stok da az olabilir

Z Trio olanla aynı fiyata satabilirsin. Z Trio üst serisi olarak geçiyor zaten ama ufak farklar dışında aynı kartlar.

Tamamdır teşekkürler.

Çok tutulan modeller genelde stoka girdiği an bitiyor. Mesela ben zamanında ROG 3060 Ti aramıştım 1 ay. Fakat bulamadığım için TUF almıştım mecbur. Bazı modeller anında kapılıyor. Stok da az olabilir.

Doğru bende 3060 Ti Gaming X Trio almaya gitmiştim düz 3060 kaldı demişlerdi cidden skntıydı bayağı...

Bir süredir 3 fanlı 3060 gelmiyor, Gaming X olarak çift fanlı satılıyor, zaten 3 fan 3060 için gereksiz olur. 3070 Gaming Z Trio'mun +100 MHz Core/+1000 MHz Memory Clock OC'si ile 70 dereceyi gördüğünü bile hatırlamıyorum.

Bir süredir 3 fanlı 3060 gelmiyor, Gaming X olarak çift fanlı satılıyor, zaten 3 fan 3060 için gereksiz olur. 3070 Gaming Z Trio'mun +100 MHz Core/+1000 MHz Memory clock OC'si ile 70 dereceyi gördüğünü bile hatırlamıyorum.

Evet gerçektende 62 dereceyi falan geçtiğini hatırlamıyorum kartımın o yüzden zaten çok seviyorumda 3080 falan olsaydı beni tatmin ederdi diye düşündüğümden bir bakim dedim fiyatına yakınsa belki 3080'e geçerim diye de 2.el piyasasını çok öldüren var ve güvende sıkıntı o yüzden satmakla uğraşmıyacağım ve almak içinde zaten 2. el almam o yüzden artık neyse ileride bakarım.

Geri
Yukarı