Türkiye'de oyuncuları büyük bir kısmının sadece "CS:GO, PUBG, LoL" oynaması

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Graiden

Kilopat
Türkiye'de oyuncu kesiminin büyük çoğunluğunun CS:GO, PUBG, LoL oynuyor, Technopat vb. Online oynamayan oyuncu kitlesi var.(Bütün gün sadece Online oynayan kişilere diyorum)
Enis Kirazoğlu bir söz söylemişti: "Türkiye'de oyuncu kitlesi büyüyor."
Elraenn iyi cevap vermişti: "Büyüyor ama hepsi PUBG Mobile oynuyor"
Ben elraenn katılıyorum, Türkiye'de oyuncu kitlesi bence gereksiz.
Onlara bir "Witcher","Fallout New Vegas","Mount and Blade Warband" vb. oyunları oynatsak Online oyunları bırakırlar.
Bu durum hakkında ne düşünüyorsunuz?(Tüm aklımdakileri yazsam bayağı uzun olacaktı, böyle daha kısa hem öz.)
Not: Benim düşüncelerimdir.

Son düzenleyen: Moderatör:
O oyunları oynatsan da beğeneceklerini zannetmiyorum. Bazıları bunun gibi competitive oyunlara kaptırıp gidiyor kendini. Oyun aslında basit bir mekaniğe dayanıyor. Sürekli aynı şeyi yapıyorsun, sürekli tekrar tekrar aynı haritalarda aynı şeyleri yapıyorsun. Bu gibi oyunlardan zevk alan oyuncuları tamamen bambaşka bir dünyaya atmanın onları yakınlaştıracağını zannetmiyorum, bu nedenle zaten strateji oyunlarını oynayamıyor birçok FPS ve MOBA oyuncuları.

Müq.

Benim bilgisayarım Ultra ayarda hikayeli oyun oynatmaz mecbur Online oyun oynuyorum ve her hikayeli oyun Türkçe dil desteği yok Türkiye'de de İngilizce bilen az kişi.
Türkiye'de ilkokuldan itibaren ingilizce eğitimi veriliyor, iyi olmasa dahi kendini geliştirmemen senin sorunun, bu bir bahane değil.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı