Bir insanın mesaj yazarken oyun oynaması

Yapmanız gereken şey, yaptığınız şeyin karşılığını alamıyorsanız yapmayacaksınız. Mesela oyun oynarken yazıyorsa siz de ona oyun oynarken yazın ya da onun için bir işinizi yarım bırakmayın. Bu işler karşılıklı olur, yaptığınız şeyin karşılığını alamıyorsanız yapmayacaksınız.

Yapmanız gereken şey, yaptığınız şeyin karşılığını alamıyorsanız yapmayacaksınız. Mesela oyun oynarken yazıyorsa siz de ona oyun oynarken yazın ya da onun için bir işinizi yarım bırakmayın. Bu işler karşılıklı olur, yaptığınız şeyin karşılığını alamıyorsanız yapmayacaksınız.

Haklısınız.

Biraz da karşıyı anlamak lazım, oyun oynarken hele hikayeli bir oyun ise o bir film gibidir. Kimse bölmek istemez, bu kim olursa olsun. İlla ki size dönecektir. Biraz bekleseniz bir şey olmaz sanki?

Şöyle ki eğer. Oyun oynarken konuşmanı dinlemeyip oyuna odaklandıysa seni çok tınlamıyodur. Fakat hem güzelce dinleyip hem de oyununu oynayabiliyorsa saygısızlık değildir bence. Saygısızlık gibi geliyo olabilir fakat kendimden biliyorum öylece durup konuşmak sıkıcı olabiliyor o yüzden illa bir şeyle uğraşmak zorunda kalabiliyorum. Arkada indie oyun açıp konuşuyorum insanlarla.

Yeni konular

Geri
Yukarı