Türkiye'de oyuncuları büyük bir kısmının sadece "CS:GO, PUBG, LoL" oynaması

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Konuya daha bakmıcam isteyen istediğini yazsın.
İsteyen istediği oynasın.

Arkadaşlarımla beraber oynayıp eğlenmeyi daha çok seviyorum. Nadiren bilgisayara giriyorum, bu zamanımıda arkadaşlarımla eğlenerek geçirmem istiyorum. Yaşlarımız 23-24-25. Hikayeli birçok oyun bizi sarmıyor. Dediğin o Witcher 3'ü arkadaşlar olarak kaç kere sildik yükledik, iade ettik sonra tekrar aldık ama bir türlü sevemedik. Hiç ama hiç hoşumuza gitmedi. Çok zorladık ama sevemedik. Böyle milleti net bir çizgiyle eleştireceğine, herkesin oyun zevkine saygı duy.

Ben Witcher 3 kötü oyun demiyorum veya Apex oynasa güldüğü eğlendiği arkadaşlarla, Witcher 3'ün yüzüne bakmaz demiyorum. Herkesin zevki farklı.
O dediğin adamlar kime neye göre eleştirebiliyor oyuncu kitlesini? Bir dahakine hangi oyunları seveceğimizide size sorarız artık.

Siz fanboylar diğer insanları oyunlardan soğutuyorsunuz haberiniz olsun.

Deus ex bitirmeye çalışıyorum konuyu kapatsak artık.

Arkadaşlarımla beraber oynayıp eğlenmeyi daha çok seviyorum. Nadiren bilgisayara giriyorum, bu zamanımıda arkadaşlarımla eğlenerek geçirmem istiyorum. Yaşımız 24-25. Hikayeli birçok oyun sarmıyor, çocuksu geliyor. Dediğin o Witcher 3'ü arkadaşlar olarak kaç kere sildik yükledik, iade ettik sonra tekrar aldık ama bir türlü sevemedim. Hiç ama hiç hoşumuza gitmedi. Çok zorladık ama sevemedik. Böyle milleti net bir çizgiyle eleştireceğine, herkesin oyun zevkine saygı duy.

Ben Witcher 3 berbat oyun demiyorum veya Apex oynasa güldüğü eğlendiği arkadaşlarla, Witcher 3'ün yüzüne bakmaz demiyorum. Herkesin zevki farklı.
O dediğin adamlar kim yahu? Kime neye göre eleştirebiliyor oyuncu kitlesini? Bir dahakine hangi oyunları seveceğimizide size sorarız artık.

Türkiye'de oyuncu kesiminin büyük çoğunluğunun CS:GO, PUBG, LoL oynuyor, Technopat vb. Online oynamayan oyuncu kitlesi var.(Bütün gün sadece Online oynayan kişilere diyorum)
Enis Kirazoğlu bir söz söylemişti: "Türkiye'de oyuncu kitlesi büyüyor."
Elraenn iyi cevap vermişti: "Büyüyor ama hepsi PUBG Mobile oynuyor"
Ben elraenn katılıyorum, Türkiye'de oyuncu kitlesi bence gereksiz.
Onlara bir "Witcher","Fallout New Vegas","Mount and Blade Warband" vb. oyunları oynatsak Online oyunları bırakırlar.
Bu durum hakkında ne düşünüyorsunuz?(Tüm aklımdakileri yazsam bayağı uzun olacaktı, böyle daha kısa hem öz.)
Not: Benim düşüncelerimdir.
Doğru demişsin knk da pentium e6500 2gb Ram le anca zula oynarsın

Zevk meselesi. Irkımız gereği rekabetçi bir yapımız var. Rekabet sağlayan online oyunlar da hoşumuza gidiyor.

İnsanların zevk aldığı şeylere hatta direkt olarak kişilere "gereksiz" demeniz tepki almaktan başka bir işe yaramaz.

Cok doğru ama sıkıntı şu bende Online oynuyorum ama param olunca ille de 4 ayda bir oyun alıp oynuyorum ama Gamepass gelincede allıyorum bende zorunluluktan Online.

Türkiye'de oyuncu kesiminin büyük çoğunluğunun CS:GO, PUBG, LoL oynuyor, Technopat vb. Online oynamayan oyuncu kitlesi var.(Bütün gün sadece Online oynayan kişilere diyorum)
Enis kirazoğlu bir söz söylemişti: "Türkiye'de oyuncu kitlesi büyüyor."
Elraenn iyi cevap vermişti: "Büyüyor ama hepsi PUBG Mobile oynuyor"
Ben elraenn katılıyorum, Türkiye'de oyuncu kitlesi bence gereksiz.
Onlara bir "Witcher","Fallout New Vegas","Mount and Blade Warband" vb. oyunları oynatsak Online oyunları bırakırlar.
Bu durum hakkında ne düşünüyorsunuz?(Tüm aklımdakileri yazsam bayağı uzun olacaktı, böyle daha kısa hem öz.)
Not: Benim düşüncelerimdir.

Reis; iyi dedin, güzel dedin de.
1. Online oyuncu olarak bana hikaye tarzı ve solo oyunlar, sıkıcı ve boş geliyor. Ben arkadaşlarımla keyifli vakit geçirirken oyun da oynamak isterim.
2. Evet, ben PUBG Mobile oynuyorum ama zorunluluktan herkes PUBG Mobile oynuyor diyorsunuz ama neden olduğunu bilmiyorsunuz. Türk oyuncu kitlesinin çoğunda iyi kaliteli performans gösteren bilgisayarlar yok, sırf oyun oynayabilmek için PUBG Mobile ve Roblox oynuyorum. Eğer bilgisayarım olmadığı için PUBG Mobile oynadığım için kötü bir oyuncu oluyorsam ben kötü bir oyuncu olmayı kabul ediyorum. Bizim, sizin maddi durumumuz yok. Ayrıca mobil, online çok kaliteli bence.Ttabii ki PC'd ki kadar zevk vermez. Bir MC, bir CS, bir PUBG, bir LoL zevki vermez.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı