Türkiye'de satılan IEM kulaklık önerisi

Yalnız Logitech G PRO X'te öyle ses almanız tuhaf bende kullandım ses kasamadım.

Ses cok boğuk geliyordu mesela.

Yönleri algılayamıyordum.

İnanmazsın ama onu Logitech Pro X'te almadım en ucuz olan kulak içi kulaklığımda aldım 🙂 ses olağanüstüydü kendi her ayak basışımda bile ayak seslerim kristal olarak çıkıyordu sesi fazla yükseltmiştim belli olmuyor yoksa ses kalitesi, onu anladıktan sonra ses seviyesini biraz düşürüyom iyi duyacağım kadar ve EQ'dan tize çeviriyom rakibi çok belli ediyor tiz. Yazılımın bir etkisi de olabilir.

Yalnız Logitech G PRO X'te öyle ses almanız tuhaf bende kullandım ses kasamadım.

Ses cok boğuk geliyordu mesela.

Yönleri algılayamıyordum.

Logitech Pro X'in biraz da olsa etkisini almıştım onu da Windows'tan kulaklığı seçtiğimde detayları biraz artırmıştı.

Son düzenleme:
Razer morayın özellikleri cıkmış bu arada.

Bana sanki biraz para tuzağı gibi geldi.

Olabilir, kulaklıktan ziyade bize iyi ses verecek yazılım ya da kart lazım, Sennheiser'inde güzel kulak içi kulaklığı var bu attığım alttaki, hiç almadım. Daha önce keşke şansımı ona kullansaymışım ama bilemiyozki kullanmadan.

Razer morayın özellikleri cıkmış bu arada.

Bana sanki biraz para tuzağı gibi geldi.
Bana da o şekilde geldi.

Olabilir, kulaklıktan ziyade bize iyi ses verecek yazılım ya da kart lazım, Sennheiser'inde güzel kulak içi kulaklığı var bu attığım alttaki, hiç almadım. Daha önce keşke şansımı ona kullansaymışım ama bilemiyozki kullanmadan.

İyi güzel de eski be hocam. Yeni modellerle bir karşılaştırmak lazım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bir inceleyin derim. Neden bu tip IEM'lerin tercih etmeyeceğimi gayet iyi açıklamış aslında...

Yani olmuyor ya işte zorlamasınlar... 140 dolar moray için çok, çok daha iyi seçenekler mevcut...

Geri
Yukarı