Türkiye'de Televizyon Eğitici Bir Platformdur

StronkComrade

Kilopat
Daha fazla  
Profil Kapağı
1523285302
1560717525867.png

Televizyonun yararlı olarak kullandığı yerler de var fakat günümüz için sadece insanları hipnoz etmek için, onları kendilerine bağımlı yapmak için kullanılan bir araç. Daha fazla yazmayın yoksa ben de 4 yıl ban yiyeceğim :)

15 seneden fazladır TV izlemiyorum. Arada da anca belgesel falan. Tv 6 ayda bir falan açılıyor :) Eskiden tv izlediğim zamanlar, paso CNBC-E izliyordum. Hatırlayanlar bilir efsane bir kanaldı.

Eskiden kanallar satılmamışken, iktidara hizmet etmiyorken iyi işler oluyordu. 2000 yılından önce.

Sadece tarafsızlık değil, sansürde yoktu CNBC-e de. Bir filmde bir sahnede kuku veya pipi (veya ikisi birden :) ) varsa kesilmiyordu, küfürler kesilmiyordu. Sigara falan sansürlenmiyordu. 90larda Show Tv de "Tutti Frutti" vardı kırmızı nokta :) Şimdi tvlerde öyle meme falan göremezsin ama tecavüzler tacizler onlarca kat arttı. Demekki ahlakı bozan tvdeki memeler değilmiş.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı