Rehber Türkiye'de Uluslararası Ödeme Yöntemlerini Kullanmak

Ödeme yaparken video isterim hocam!

@unknownpower saat kullanıyor musunuz?

Henüz Apple Watch almadığım için deneyemiyorum ama telefon ile Migros üzerinden deneme alışı yaptım.

63EF37AA-C613-4B3C-9B0D-ACB850A6B2A3.jpeg

Ah be, 18 yaş altı olmasam kesinlikle yapardım. Umarım İş Bankası'na da Gpay ile ödeme gelir.

Önce Türkiye kabul etsinde şartları sonrası, bankalara gelmesi kolay. Önce merkez bankası mı neyse işte yetki kimdeyse onun onaylaması lazım.

Ben yaptım bunların hepsini ama dışarı çıktığımda bilgisayarıma bağlı kalmadığı saat için uygulama yine beni atıyor. Ne yapmam gerekiyor? Sonra tekrar yüklemek zorunda kalıyorum.

Galaxy Watch 4 kullanıyorum ben her şeyi kurdum evden çıkana kadar çalıştı ama evden çıkınca telefonuma bağlandı saat bundan dolayı Google Pay yine kilitlendi bunu nasıl çözebilirim?

Ben yaptım bunların hepsini ama dışarı çıktığımda bilgisayarıma bağlı kalmadığı saat için uygulama yine beni atıyor. Ne yapmam gerekiyor? Sonra tekrar yüklemek zorunda kalıyorum.

Galaxy Watch 4 kullanıyorum ben her şeyi kurdum evden çıkana kadar çalıştı ama evden çıkınca telefonuma bağlandı saat bundan dolayı Google Pay yine kilitlendi bunu nasıl çözebilirim?

Permanent proxy saatte kurulu mu?
AWS'den sunucuyu açtıktan sonra sizin bilgisayara veya localhosta vs. gerek yok. Telefona Bluetooth ile bağlanabilir onda da problem yok. Ama bu süreçte saatin Wi-Fi'si kapalı olmalı, zira permanent proxy programı yalnızca Bluetooth bağlantısını filtreleyebiliyor.

AWS'den sunucuyu açtıktan sonra sizin bilgisayara veya localhosta vs. gerek yok. Telefona Bluetooth ile bağlanabilir onda da problem yok. Ama bu süreçte saatin Wi-Fi'si kapalı olmalı, zira permanent proxy programı yalnızca Bluetooth bağlantısını filtreleyebiliyor.

Proxy kurulu saate ama proxy adress ve Port'u bulamadım çalıştıramadım.

Yani PC de proxy kurulu AWS'ten yaptığımız, onun adresi ve portunu bulamadım.

Bir de saatte diyor ki Google Pay ana ödeme metodu olarak seçilmeli, NFC ayarlarında Google Pay seçeneği yok.

Son düzenleme:

Bir de saatte diyor ki Google Pay ana ödeme metodu olarak seçilmeli, NFC ayarlarında Google Pay seçeneği yok.
Google Wallet'i internetten indirmeyince veya indirdikten sonra hemen güncelleyince 3.yazdığınız problem oluyor.

AWS'de ip adresi yazıyor, portta belli zaten portu da yazdım size ilk postu dikkatle okuyun. PC'nizde kurulu değil o taa amerikada bilmem nerede VPS olarak kurulu o.

Google Wallet'i internetten indirmeyince veya indirdikten sonra hemen güncelleyince 3.yazdığınız problem oluyor.

AWS'de IP adresi yazıyor, portta belli zaten portu da yazdım size ilk postu dikkatle okuyun. PC'nizde kurulu değil o TAA Amerika'da bilmem nerede VPS olarak kurulu o.

Buldum adresi halettim, Galaxy Watch 4 modeline ADB üzerinden yükledim belirtiğiniz linkten 3. indirişim aynı şekilde NFC ayarlarında Google Pay seçeneği yok ne yazık ki.

Buldum adresi halettim, Galaxy Watch 4 modeline ADB üzerinden yükledim belirtiğiniz linkten 3. indirişim aynı şekilde NFC ayarlarında Google Pay seçeneği yok ne yazık ki.

Farklı alternatif bir sürümü indirip dener misiniz, az önce test ettim sıkıntı yok ama farklı bir sürümü indirmeyi deneyin bir.

Geri
Yukarı