Türkiye'deki Leş Oyuncu Topluluğu

Toplumumuz giderek daha da bozuluyor, bunun göstergesi. Çoğu kişinin hiç bir şeye saygısı kalmamış. Hiç kimse kendi hatasını kabullenmiyor, başkasına yüklüyor. Geçen teyzemin arabasına park halinde ara sokaktayken bir adam 50 KM hızla çarptı, sonra tartışma çıkardı "Arabanı neden oraya park ettin?" diye. (Tabii biz 2 araba gidince arabasına binip bastı kaçtı.) Toplumca garip bir şeye doğru gidiyoruz, tabii bu oyuna da yansıyor.

Böyle tipler her ülkede vardır. Genelde bunlar empati kurmamaktan kaynaklanıyor. Düşünemiyorlar kendilerinin ciddi bir maçta olup da takımına troll birilerinin geldiğini.

Cevabı zor değil, eğitimsizlikten.
Karakter bozuksa eğitim düzeltmez bakınız 4 üniversite bitirip katil olanlar.
Çürük her meyvede vardır, bizim ülkemize özel bir durum değil. Aklı başında olanlarla yola devam.
Ülkemizde % artıyor ben düzgün oyuncu çok az görüyorum.
Toplumumuz giderek daha da bozuluyor, bunun göstergesi. Çoğu kişinin hiç bir şeye saygısı kalmamış. Hiç kimse kendi hatasını kabullenmiyor, başkasına yüklüyor. Geçen teyzemin arabasına park halinde ara sokaktayken bir adam 50 KM hızla çarptı, sonra tartışma çıkardı "Arabanı neden oraya park ettin?" diye. (Tabii biz 2 araba gidince arabasına binip bastı kaçtı.) Toplumca garip bir şeye doğru gidiyoruz, tabii bu oyuna da yansıyor.
Allah sonumuzu hayır etsin.
Başlığı okuyup konuya girerken gözümde canlanan oyunda gördüğüm küfürler, saygısızlıklar, takım oyunlarında oyunu bırakmalar vs vs daha neler neler..
Bir kere düzgün bir oyun oynadığımı hatırlamıyorum, hiç denk gelmedim sadece düzgün oyunculardan oluşan bir oyun.
Ülkede saygı yok. Nerede olursa olsun herkese hayvan gözüyle bakılıyor.
Hayvanlar masum, bu gibi "insan"lara hayvan yakıştırması yapmak hayvanlara hakaret olur.

Son düzenleme:
Oynadığım oyunlarda takımıma ya da karşı tarafa bir Türk geldiği zaman ciddi anlamda oyundan iğreniyorum. Oyunlar da Türklerden ve Ruslardan nefret etmelerini anlayışla karşılıyorum insanların, ben yabancı biri olsaydım kesinlikle bizden nefret ederdim, genel kitlemiz ciddi anlamda berbat.

"Leş Oyuncu Topluluğu" olmasının nedeni, 7-8 yaşında çocukların Counter Strike Global Offensive (CS-GO) gibi oyunlar oynaması. Daha oyunla ilgili bilgisi olmayan kişiler "Online" oyun ile tanışıyorlar. Oyunda öldüklerinde hemen karşı tarafa küfür ediyorlar. Ülkede saygı yoksa Online oyunda niye olsun?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı