Türkiye'den USB to 3.5mm dönüştürücü önerisi

Axee

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Ürün bu fakat böyle bir ürünü Türkiye'de bulamadım. Kulaklığım 3.5 mm olduğu için dönüştürücü arıyorum. 1 giriş 2 çıkışlı jack dönüştürücüleri beğenmedim ve USB ile bağlamayı düşündüm fakat böyle bir ürünü kimse yapmamış sanırım, çok ilginç. Çözüm yolu sunarsanız açığım. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Türkiye'deki buna benzer bulamadım. Type-C için olanlar var, bilgisayarınızda Type-C girişi varsa onları kullanabilirsiniz belki.

Maalesef kasam biraz eski Type-C yok.

Bunun USB çıkışılı olanını arıyordum. Yinede teşekkürler bir çözüm bulamassam bunu alacağım sanırım.

Hocam 100 TL bir dönüştürücüye vermek istemedim.

dediğiniz gibi usb den dönüştürücü ile ses çıkısı alamazsınız. arkadaşın paylaştığı ugreen ses kartı olarak işlev görüyor, onu kullandığınızda bilgisayarın ses kartını devre dışı bırakmanız gerekecek.

Dediğiniz gibi USB'den dönüştürücü ile ses çıkısı alamazsınız. Arkadaşın paylaştığı ugreen ses kartı olarak işlev görüyor, onu kullandığınızda bilgisayarın ses kartını devre dışı bırakmanız gerekecek.

Sonuç olarak kulaklığımı ve mikrofonunu kulanabileceğim değil mi?

Ugreen ile kullanabilirsiniz ama ses kalitelisi nasıldır bilemiyorum, anakartın ses kartından daha kötü büyük ihtimalle. Bu arada tek uçlu kablo ile kullanabiliyorsunuz (TRS ya da TRSS), paylaşılan linkte fotoları var.

Geri
Yukarı