30 TL USB to 3.5mm jak dönüştürücü önerisi

claptonite

Femtopat
Bilgisayarın jack girişi bozulduğu için yaptırana kadar geçici olarak böyle bir aparata ihtiyacım var. Önerebileceğiniz maksimum 30 liralık aparat var mı?

Ankarali mert

Centipat
Makaleler
1
Yer
Linux mint Xfce kuruyor
Bilgisayarın jack girişi bozulduğu için yaptırana kadar geçici olarak böyle bir aparata ihtiyacım var. Önerebileceğiniz maksimum 30 liralık aparat var mı?

S-Link alabilirsin, ama bu tür dönüştürücüleri önermem, onun yerine ses kartı alın.

KS
C

claptonite

Femtopat
Bilgisayarım laptop olduğu için başka şekilde ses alma şansım yok maalesef.
S-Link alabilirsin, ama bu tür dönüştürücüleri önermem, onun yerine ses kartı alın.
Teşekkür ederim öneriniz için ama bütçem maksimum 30tl ve combo jackli olan lazım bana

KS
C

claptonite

Femtopat
Yorumlarda sıkıntı olmadığı yazan daha çok kişi var. Başka ürünlere de baktım 30 liraya kadar, en yüksek puan bundaydı.
Benim kulaklığım hem kablolu hem kablosuz kullanılabiliyor. Adaptöre uyacak şekilde kablolar satılıyor mu? İşimi garantiye alayım

LordVader

Hectopat
Yer
Tatooine
Benim kulaklığım hem kablolu hem kablosuz kullanılabiliyor. Adaptöre uyacak şekilde kablolar satılıyor mu? İşimi garantiye alayım

Bundan iki tane alsan olabilir. Tam emin değilim daha önce kullanmadığım için.

KS
C

claptonite

Femtopat
TEşekkür ederim, bakacağım. Bir sorum daha var kablosuz kulaklık ile oyuna girsem çok gecikme yaşar mıyım? Kulaklığım: Sennheiser hd 4.40bt. Oynadığım oyunlar: valorant, csgo

Yeni konular

Yukarı