Türkiye'den xCloud Opera VPN ile kullanılır mı?

iOS92.6Beta

Hectopat
Merhaba,
Xbox'un bulut oyun servisi xCloud hala Türkiye'den VPN yoluyla kullanılabiliyor mu? Tarayıcı üzerinden de çalışıyor sanırım xCloud, bu yüzden ücretli bir VPN servisi satın almadan Opera VPN ile tarayıcı üzerinden kullanılır mı sorusu geldi aklıma?

Ücretli bir VPN'e falan gerek yok touch VPN kullanıyorum Edge üzerinden oynuyorum bayağı rahat. VPN'i açıp oyuna girerken bir uçak animasyonu var o uçak gittiği anda kapıyosun VPN'i.

Ücretli bir VPN'e falan gerek yok touch VPN kullanıyorum Edge üzerinden oynuyorum bayağı rahat. VPN'i açıp oyuna girerken bir uçak animasyonu var o uçak gittiği anda kapıyosun VPN'i.
Kütüphane sekmesine girdiğimde kapatıyorum ben genelde VPN'i. Değiştiyse bilmiyorum ancak sadece siteye girerken açıyordum ben VPN.

Teşekkürler. MacBook kullanıcısıyım da Edge kullanmıyorum. Harici bir VPN yazılımı indirmeden olmaz mı Opera tarayıcı üzerinden? Game Pass Ultimate üyeliğin mevcutsa bir deneyebilir misin acaba?

Browsec VPN kullanıyorum. Tarayıcıdan rahatça açılıyor direk.
Sanırım Game Pass Ultimate üyeliğin var. Opera VPN ile Opera tarayıcı üzerinden deneyebilir misin? Harici bir VPN yazılımı yüklemek istemiyorum da mümkünse.

Teşekkürler. MacBook kullanıcısıyım da Edge kullanmıyorum. Harici bir VPN yazılımı indirmeden olmaz mı Opera tarayıcı üzerinden? Game Pass Ultimate üyeliğin mevcutsa bir deneyebilir misin acaba?

Sanırım Game Pass Ultimate üyeliğin var. Opera VPN ile Opera tarayıcı üzerinden deneyebilir misin? Harici bir VPN yazılımı yüklemek istemiyorum da mümkünse.
Denedim dostum bundan önce. Sonuç hüsran. Bildiğim kadarıyla browsec güvenli bir VPN.

Denedim dostum bundan önce. Sonuç hüsran. Bildiğim kadarıyla browsec güvenli bir VPN.
Teşekkür ederim. Dün ben de üyelik alıp denedim, Opera GX tarayıcıda çalışmadı.

Windscribe VPN yükledim ben de Safari tarayıcıdan çalıştırdım orada çalıştı. Windscribe duymuş muydun? Bir YouTube videosunda gördüm.

Teşekkür ederim. Dün ben de üyelik alıp denedim, Opera GX tarayıcıda çalışmadı.

Windscribe VPN yükledim ben de Safari tarayıcıdan çalıştırdım orada çalıştı. Windscribe duymuş muydun? Bir YouTube videosunda gördüm.

Evet duydum, hatta kullandım ama tarayıcan VPN açmak daha pratik olduğu için Browsec'e geçtim.

Geri
Yukarı